У ДВОХ МАГАЗИНАХ НА ЧЕРКАЩИНІ ВИЯВИЛИ САЛЬМОНЕЛУ

Опубліковано: 13.12.2016

590497-1Фахівці управління Держпродспоживслужби м. Черкаси провели розгляд скарги щодо грубих порушень санітарних норм і правил та неналежну якість продукції, яка реалізується у двох магазинах МК “М’ясний”, що в м. Черкаси. Йдеться про магазини на бульварі Шевченка (зупинка “Новопречистенська”) та вулиці Сумгаїтській, 39. Про це йдеться на офіційному сайтівідомства.

“У ході розгляду звернення було проведено комплексне обстеження цих магазинів та взято проби продукції та змиви з обладнання, які  після проведеного лабораторного дослідження показали наявність бактерій родини Salmonella”, – повідомили у Держпродспоживслужбі.

Під час обстеження була виявлена низка порушень санітарного законодавства при реалізації сирого м’яса та готових м’ясних виробів, а саме: перевищення асортименту та кількості продукції, що реалізується, можливостям магазинів, порушення правил товарного сусідства в холодильних вітринах, порушення правил миття та дезінфекції торгового обладнання, відсутність дезінфекційних засобів та недотримання санітарного режиму, правил зберігання спецодягу.

У зв’язку з відсутністю документів про якість та безпечність продукції, що реалізується в магазині, фахівцями служби запропоновано зняти з реалізації близько 70 найменувань продукції, яка була утилізована добровільно власником м’ясного магазину, а також складено припис по усуненню недоліків та притягнуто до адміністративної відповідальності приватного підприємця.

“Підприємство взяло до уваги зауваження та провело позапланове миття та дезінфекцію обладнання і приміщення”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаських освітян перевірять, чи не підроблені у них медичні книжки.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.