Охоронець намагався в спідній білизні пронести наркотики на територію колонії

Опубліковано: 14.12.2016

Молодший інспектор відділу охорони Старобабанівської виправної колонії придбав в Умані наркотичні і психотропні речовини з метою подальшого розповсюдження. Чоловік намагався пронести речі на територію колонії, але був затриманий її працівниками.

Інформація про це розміщена в Єдиному реєстрі судових рішень.

Влітку минулого року чоловік придбав в Умані два паперові згортки з амфетаміном, кілька упаковок таблеток “Субутекс” та 10-мл склянку ацетильованого опію. Інспектор мав на меті в подальшому продати речовини, він намагався пронести наркотики, помістивши їх до своєї нижньої білизни. Проте він був викритий оперуповноваженими працівниками Старобабанівської колонії під час особистого огляду у приміщенні оперативного штабу установи. Інспектор визнав свою вину та, згідно з ухвалою суду, “щиро покаявся” у злодіянні. Його дії суд кваліфікував за ч.2 ст. 307 ККУ як “незаконне придбання, зберігання та перевезення наркотичних засобів, психотропних речовин з метою збуту їх у місцях позбавлення волі, предметом якого були особливо наркотичний засіб, наркотичні засоби та психотропні речовини”. При цьому суд визнає щире каяття інспектора у вчиненні злочину.

Чоловік був визнаний винним у вчиненні кримінального правопорушення і засуджений до 4-х років  позбавлення волі без конфіскації майна. Але у підсумку працівник колонії був звільнений від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік із обов’язком не виїжджати за межі України.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.