Уманський спортсмен став кращим боксером в Україні

Опубліковано: 15.12.2016

З 7-го по 11-те грудня в Харкові проходив турнір найсильніших боксерів-юнаків 2003-2004-х років народження. До збірної команди України з боксу серед юнаків було запрошено по 8 найкращих боксерів України в кожну з 20-ти вагових категорій. До складу 120 кращих потрапили і три уманських боксери: Олександр Карасевич (46 кг), Михайло Кондратюк (41,5 кг) та Дмитро Колісніченко (35,5 кг). Про це інформує Уманська міська рада.

Олександр Карасевич програв вже в першому поєдинку, хоча бій був рівний та конкурентний. Михайло Кондратюк виграв у першому бою, але у півфіналі зазнав поразки.

Впевнено виграв три поєдинки Дмитро Колісніченко. Суперниками в нього були призери та чемпіони України. Тому надзвичайно приємно, що уманчанин став кращим боксером України у своїй ваговій категорії.