Лісівники цьогоріч готові продати 90 тисяч ялинок

Опубліковано: 16.12.2016

Цьогоріч на Черкащині готові реалізуавати близько 90 тисяч ялмнок. Про це інформує начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко. Придбати новорічну красуню можна на ялинкових базарах, які облаштовують у лісгоспах. Там ціни найдешевші. Найближчий ярмарок облаштували у Дахнівському лісництві.

Тут ялинки на будь-який смак: низькі, високі, у горщиках. Кожне новорічне дерево має спеціальну бірку або наклейку зі штрих-кодом. За ним можна з’ясувати походження, ціну, параметри ялинки.

Вартість зрубаного дерева стартує від 45 гривень, у горщику – від 145. Такі ціни тримаються уже кілька років. Лісівники кажуть, що продаж ялинок здійснюють не заради прибутку, адже ціна дерева дорівнює витратам на його вирощування. Усе – аби забезпечити потреби людей без шкоди для довкілля.

– Ми готові реалізувати цьогоріч близько 90 тисяч ялинок. Маємо такий резерв. У минулому році продали лише 17. Взагалі намагаємося зайвого не рубати. На базарі можуть продаватися ті дерева, які заготували під час рубок догляду за лісом. А на спеціально створених плантаціях ялинки рубаються під клієнта, – говорить Олександр Дзюбенко.

Площі, які звільнилися після новорічних торгів, знову засаджують деревами. Плантації не пустують, запевняють у лісгоспі.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.