Приватбанкова паніка в Умані. В яких банкоматах міста, ще можна зняти готівку

Опубліковано: 19.12.2016

Грошовий бум в Умані. Попри обіцянки «Приватбанку», що всі кошти будуть збережені, уманчани масово знімають готівку зі своїх карток.  Частина банкоматів міста вже порожні. На даний час, гроші можна зняти в центральному відділенні, банкоматі біля медичного коледжу та магазину «Гастроном», що по вулиці Європейська. Також, кошти  можна зняти у банкоматах інших банків.

Приватбанкова паніка в Умані. В яких банкоматах міста, ще можна зняти готівку

Грошову паніку спровокувало те, що 18 грудня, Кабінет міністрів України вирішив перевести «Приватбанк» у стовідсоткову власність держави.

Вгамувати масову атаку банкоматів, українців переконує директор з інформаційних технологій “Приватбанку” Дмитро Дубілет, який на своїй стрінці у Facebook запевняє, що всі кошти на поточних і депозитних рахунках будуть збережені, а банк буде працювати в стандартному режимі.

Приватбанкова паніка в Умані. В яких банкоматах міста, ще можна зняти готівку

«Дорогі друзі, сьогодні  «Приватбанк» стає державним банком. Це несподівана новина (в тому числі для мене, повірте), але хвилюватися не потрібно», – написав він.

За словами Дубілета, всі кошти на поточних і депозитних рахунках всіх фізичних та юридичних осіб будуть збережені. Це гарантує держава.

Крім того, він пояснив чому так сталося.

«З тих пір, як почалася війна, наш банк пережив сім інформаційних атак. Будь-який інший банк не пережив би будь-яку з них. Але остання атака, яка розпочалася тиждень тому, була найважчою. Кожен день ми оновлювали рекорди за кількістю коштів, виданих клієнтам в банкоматах і відділеннях», – написав банкір.

Останньою атакою, за словами Дубілета, яка зіграла ключову роль, був випуск новин на “Інтері”, в якому йшлося про те, що в понеділок “ПриватБанк” призупинить всі платежі.

“Власне, рішення про добровільну і мирну передачу банку у володіння державі було прийнято рівно в той момент, коли ми зрозуміли, що цю інформаційну атаку ми можемо не пережити, і що під загрозою можуть опинитися наші клієнти”, – зазначив Дубілет.

Також, за його словами, банк і надалі буде працювати в стандартному режимі.

«Страшно зізнатися, але я не думаю, що клієнти або співробітники відчують особливу різницю в роботі банку. У нас все працює, як годинник. У головному офісі та у відділеннях залишаються ті ж професіонали. У банку створена унікальна корпоративна культура. Все це нікуди не дінеться», – написав Дубілет.

Приватбанкова паніка в Умані. В яких банкоматах міста, ще можна зняти готівку

Джерело Вечірня Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.