Різку чи солодощі? Що знайшли під своїми подушками відомі уманчани у День Святого Миколая

Опубліковано: 20.12.2016

Книги, парфуми, солодощі і навіть  скачок курсу долара. Який гостинець поклав Святий Миколай під подушки відомих уманчан дізнавалась Вечірня Умань.

Різку чи солодощі? Що знайшли під своїми подушками відомі уманчани у День Святого МиколаяСвітлана Скляренко – волонтерка штабу «Разом»

– У день Святого Миколая отримала сюрприз з Чернігова. Для мене вишили і намалювали картину, а ще одна дівчинка, передала ароматизоване мило, зроблене власними руками. А ще, боєць АТО передав 6-кілограмову рибу. Подарунки дістались і нашому штабу, волонтери із Кам’янець-Подільського передали  посилку із подарунками, – правда ще не встигла її забрати.

 

Різку чи солодощі? Що знайшли під своїми подушками відомі уманчани у День Святого МиколаяВячеслав Зозуля – член виконкому Уманської міської ради

– Подарунка під подушкою не знайшов. Думаю, що мабуть я виріс . Хоча “подарунок” отримав, як клієнт від «ПриватБанку» – у вигляді завищеного курсу валют в порівнянні з іншими банками.

 

Різку чи солодощі? Що знайшли під своїми подушками відомі уманчани у День Святого МиколаяАнастасія Поліщук – кореспондент «Надзвичайні новини»

– Я дуже люблю отримувати подарунки. І з віком чекаю їх не менше, ніж в дитинстві. Мабуть, я була дуже чемною в цьому році, бо Миколайко приніс мені річ, про яку я давно мріяла – це ексклюзивна шкіряна сумка ручної роботи! Взагалі цінність подарунків у тому, щоб їх робили спонтанно і від душі.

 

Різку чи солодощі? Що знайшли під своїми подушками відомі уманчани у День Святого МиколаяРоман Похольчук – депутат обласної ради

– Від Миколая отримав молочну шоколадку з мендальним горіхом,а розраховував на теплі носки. Так що подарунок взагалі неочікуваний.

 

Різку чи солодощі? Що знайшли під своїми подушками відомі уманчани у День Святого МиколаяДмитро Міхайліс – громадський активіст, переможець першої «Академії молодіжного лідера»

– Я дуже люблю читати, тому сьогодні під подушкою знайшов цінний для себе подарунок – книгу. Але і я вирішив спробувати себе у ролі Святого Миколая, і також подарував книгу.

 

Різку чи солодощі? Що знайшли під своїми подушками відомі уманчани у День Святого МиколаяЛеся Усенко – речник уманської поліції

– Святий Миколай вирішив, що для моєї роботи не вистачає моноподу для селфі з видатними людьми Уманщини. Тому саме його залишив  під подушкою.

 

Різку чи солодощі? Що знайшли під своїми подушками відомі уманчани у День Святого МиколаяОлександр Забочук – очільник уманського осередку ВО «Свобода»

– У день Святого Миколая отримав   солодку цукерку від свого викладача, – коли о 6 ранку повертався додому.

 

Різку чи солодощі? Що знайшли під своїми подушками відомі уманчани у День Святого МиколаяОдарка Дьома-Пісна – художниця

Святий Миколай цьогоріч прийшов до мене з дуже практичними подарунками, поклавши під подушку, фарби, праску, та  про спонсорував поїдку  на  виставку в Європу.

 

Різку чи солодощі? Що знайшли під своїми подушками відомі уманчани у День Святого МиколаяЯрослав Кулінєєв – депутат міської ради

– Особисто я сьогодні нічого і не планував отримувати, але мій Святий Миколай вирішив інакше… Під подушкою знайшов приємний подарунок у вигляді чоловічих парфумів. Звісно, що таке не можна залишати просто так, і я також вирішив спробувати себе у ролі Святого Миколая для своєї жінки, подарувавши їй вечірню сукню, – каже, що сподобалась

Джерело “Вечірня Умань”

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.