Вніч на 22 грудня невідомі викрали дитячий майданчик по вулиці Михайлівський в Умані. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив народний депутат України Антон Яценко.
Нагадуємо, дитячий комплекс був поставлений у рамках спільного проекту нардепа і мера Олександра Цебрія (всього у цьму році таких майданчиків поставили 42 шт.)
“Ці тварини, по-іншому їх не назвеш, нехтуючи усіма принципами, нахабно обібрали малечу. Немає слів, щоб описати цю ситуацію. Обіцяю зробити усе, щоб ці покидьки опинились за гратами і з жахом згадували той день, коли в їх клепки прийшла ідея вкрасти у дітей”, – обурився Антон Яценко.
Нардеп повідомив, що вже звернувся до поліції і прокуратури із заявою та передав дані про цей злочин В’ячеславу Костюку, виконуючому обов’язки начальника Уманського ВП ГУНП а Черкаській області.
Також Яценко пообіцяв винагороду у 50 000 грн тому, хто надасть інформацію щодо осіб та місця знаходження крадіїв.
“Для мене справа честі викрити цих негідників і зробити так, щоб вони кожну секунду шкодували про свій вчинок”, – наголосив Антон Яценко у соцмережі.

No Comments