Гороскоп на сьогодні 22 грудня

Опубліковано: 22.12.2016

garoscop4

Овен

Справи, розпочаті в цей день, навряд чи вдасться довести до кінця. Не можна робити грошові внески і брати кредити. Сьогодні ви можете стати жертвою окультного впливу або видобутком шахрая. Це день спокус. Не варто вірити обіцянкам і розповідей, ви схильні потрапляти під вплив, тому що самі хочете вірити в диво. Підписуючи договори та контракти, будьте уважні.

 Телець

Якщо ви будете діяти досить енергійно і будете послідовні, то ваше безпосереднє керівництво неодмінно оцінить ваші зусилля і підтримає їх. Однак заспокоюватися на цьому не можна, оскільки керівництво може і переглянути своє рішення.

 Близнюки

У цей день краще відкласти всі справи. Переїдання і прийом неякісної їжі сьогодні можуть призвести до неприємних наслідків. Не варто брати чи давати гроші в борг, це призведе до подальших фінансових труднощів.

 Рак

Ваш мозок сьогодні обіцяє працювати чітко, як комп’ютер, завдяки чому ви будете здатні не тільки оцінити чужі ідеї, але і зробити на світло пару-трійку власних ідей. У будь-яких справах, у яких ви сьогодні приймаєте участь, ви прорахують всі ходи на кілька кроків вперед. Це допоможе вам діяти рішуче, але без помилок, і знайти вигоду для себе навіть там, де ніхто з оточуючих цього не очікував.

 Лев

Сьогодні ви будете не схильні до компромісів. Але пам’ятайте, що спроба поділити світ на чорне і біле обов’язково зіткнеться з протидією оточуючих. День схиляє вас до підвищеної емоційності і правдолюбию, а тому будь-які спроби з’ясувати стосунки можуть закінчитися суперечкою.

 Діва

Сьогодні зірки гороскопу радять вам частіше прислухатися до голосу своєї інтуїції: вона не підведе. День надає вам хороший шанс отримати вигоду або зробити крок вгору кар’єрними сходами. Але скористатися цим шансом ви зможете, тільки якщо будете приймати рішення не серцем, а головою.

 Ваги

Багато хто сьогодні можуть випробувати ускладнення з друзями та партнерами. Потрібно уважно стежити за виконанням угод, поводитися мудро і тактовно. Якщо вам вдасться дотриматися цих правил, то день може виявитися досить благополучним. Події дня можуть значно зміцнити ваш авторитет.

 Скорпіон

Постарайтеся не робити великі фінансові угоди і не купуйте нерухомість, є великий ризик переплати. Якщо у вас виникнуть деякі проблеми, то ви сміливо можете звертатися за допомогою до друзів, вони з радістю відгукнутися на ваше прохання. Постарайтеся сьогодні слідкувати за своїм здоров’ям, адже випадкова травма або хвороба можуть перешкодити виконання раніше намічених планів.

Стрілець

Сьогодні вам, ймовірно, доведеться переглянути свою думку про якусь людину, подію або проблему. Вони можуть зробити це, навіть не бажаючи: просто ситуація підкине їм нові факти, з якими доведеться рахуватися. Щоб це на весь день не вибило з колії, зірки гороскопу радять їм сьогодні бути готовими до отримання несподіваної інформації і необхідності проявити гнучкість в якомусь питанні.

 Козеріг

Сьогодні хороший день для того, щоб вольовим рішенням взяти бика за роги. І навіть якщо попереду ще довгий шлях, не треба боятися: будь-яка дорога починається з першого кроку.

 Водолій

Час сприятливий для вирішення судових справ, легко вирішуватимуться питання, пов’язані з професійною діяльністю і питання зміцнення матеріальної складової вашого життя. Можливі кардинальні зміни, які відразу не просто розпізнати.

 Риби

Сприятливим буде сьогоднішній день для творчих людей. Сьогодні їм вдасться реалізувати свої плани, які можуть докорінно змінити життя. Гарний час, щоб налагодити стосунки з керівництвом, партнерами і клієнтами. Самотніх представників знаку може очікувати зустріч з майбутньою половинкою.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.