Хлопчик, який врятував життя двом дівчаткам, потребує допомоги

Опубліковано: 22.12.2016

105498

15 грудня в Черкасах 13-річний Богдан Волик врятував життя двом 8–річним дівчатам, які провалилися на льоду Дніпра. Одну витяг з води сам, іншу дитину – рятувальник. Хлопчик має інвалідність по зору і потребує встановлення імплантату лівого ока. В бабусі-опікуна на це немає грошей, пише КОЗАЦЬКИЙ САЙТ з посиланням на Gazeta.ua.

“Богданчика взяли в 8 місяців, коли мою племінницю позбавили батьківських прав. Він у нас дуже любить гуляти берегом Дніпра. Минулого четверга прийшов додому в мокрих штанях і куртці. Розповів, що побачив, як тонуть дві дівчинки. Одна була не дуже далеко. Він її сам витяг. А друга трималася за лід значно далі, цю врятували рятувальники, яких Богданчик викликав. Я похвалила, що так зробив.

Око він втратив ще в дитячому садочку. Його вдарили машинкою. В інституті прооперували, сказали, що з часом можна поставити скляний протез. Ті, які є в Україні, обмежуватимуть його рухи, інакше протез випадатиме. А Богданчик в нас надто активний. Та й такий протез з часом треба буде ставити інший, під його вік. А силіконовий добре закріпляється і довго служить. Через відсутність ока з Богданчика насміхаються діти. Ми перевели його на індивідуальне навчання. Колись на операцію просила грошей в міської і обласної влади. Але мені пояснили, що дитина отримує від держави допомогу. Із тих грошей і своєї пенсії ми ніколи не зможемо зібрати на операцію. Я навіть не уявляю, скільки вона за кордоном може коштувати. А недавно його побили якісь хлопчики, почалися проблеми ще й з правим оком.

Реквізити для допомоги:

картка Приватбанку – 5168 7420 2267 2210 (Чеховська Алла Василівна).

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.