У руках дев’ятикласника із Золотоноші розірвалась петарда

Опубліковано: 27.12.2016

486627_3

На хвилі передноворічних приготувань і клопотів минулої п’ятниці, 23 грудня, в Золотоніській міській школі №3 сталася пригода, що змушує не забувати й про обережність, пише Черкаський край.

Дев’ятикласник Денис цього дня перед уроками приніс до школи петарду і в класі в присутності однокласників надумав продемонструвати, як вона спрацює. Відчинили вікно, й хотіли запустити петарду надвір, аж тут вона розірвалась у руках хлопця. Вибух, дим, крик, закривавлені руки хлопця й переляк товаришів, що були поряд. Мерщій викликали швидку й доставили потерпілого в лікарню.

На щастя, ні сухожилля, ні кістки не були пошкоджені, а лише м’які тканини, тому після кількох днів лікування його виписали з лікарні. Щодо того, де цю петарду було придбано, зараз триває слідство. Батьки хлопця стверджують, що не мають претензій до того, в кого їх син придбав петарду і не подаватимуть до суду. Хоча цей випадок неабияк налякав і дітей, і дорослих та послужив підставою для застережень для дітей та батьків: із піротехнічними засобами потрібно поводитись обережно, пам’ятаючи про небезпеку.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.