Антон Яценко: Ніхто не повинен розкрадати уманські землі

Опубліковано: 30.12.2016

Як відомо, 29 березня 2016 року, відбулась сесія Уманської міської ради, на якій за безцінь було продано майже 2,5 га землі під молокозаводом у місті Умань по вул. Гонти, 3.
З приводу даної ситуації, народний депутат Антон Яценко звернувся до уманчан на своїй сторінці у Фейсбук.
«Мені нарікають, начебто я закриваю на це очі, через те, що спільно з міською владою та безпосередньо з мером Умані Олександр Цебрій Людмила Кирилюк реалізовую низку проектів. А саме: встановлення вікон у під’їздах багатоквартирних будинків, дитячі майданчики та інше. Повідомляю, що одне іншого не стосується», – зазначив нардеп на сторінці у соцмережі.
До того ж, Антон Яценко ініціював проведення низки незалежних експертиз. Як зауважив нардеп, – На сьогодні є факти, підтверджені експертизою, що наявні грубі порушення передачі землі, тобто місто недоотримало більше двох мільйонів гривень і це призвело до тяжких наслідків, визначених Кримінальним Кодексом України.
Нагадаємо, що Антон Яценко та депутатська фракція партії «Відродження» в Уманській міській раді, виступали проти передачі землі відбулася, яка відбулась 29 березня 2016 року.
«У мене у міській владі немає з керівництва ні друзів, ні ворогів. Я працюю з усіма конструктивно, тому і надалі буду реалізовувати проекти для добробуту уманчан. Натомість, доб’юсь, щоб винні понесли кримінальну відповідальність. Тому найближчим часом збираюся передати усі документи до правоохоронних органів», – повідомив нардеп.
Зауважимо, що Антон Яценко пообіцяв тримати це питання під особистим контролем, оскільки ніхто не повинен розкрадати землю.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.