У них був мішок картоплі, кілька класних пісень, та велике бажання довести те, що можна стати популярним без зв’язків і грошей

Опубліковано: 04.01.2017

Вони стали справжнім відкриттям 7-го сезону талант-шоу Х-фактор, і зараз, без жодних зв’язків підкорюють Україну своєю музичною творчістю. Гурт MARLEN , що рік тому вирушив у масштабний експериментальний тур 20 січня вперше в Умані.

У них був мішок картоплі, кілька класних пісень, та велике бажання довести те, що можна стати популярним без зв’язків і грошей

Цих музикантів можна сміливо назвати колективом авантюристів, які вирішили провести експеримент та перевірити чи може український гурт маючи свій авторський музичний матеріал, але не маючи ні грошей, ні зв’язків, пробитися та достукатися до слухача.

Для цього музиканти звільнилися з роботи, взяли інструменти і мішок картоплі та вирушили підкорювати столицю.

Як i багато гуртiв, Marlenїздили по різних містах України, щоб бути почутими! I їx почули,та повiрили! Майже,як у казцi, знайшовся меценат, який подарував клiп та випуск синглу на пiсню, яку дуже схвально оцiнив Костянтин Меладзе!

Саме ці божевільні але дуже талановиті музиканти виступлять в Умані. Концерт відбудеться 20 січня о 21.00 в Готельно-ресторанному комплексі «Фортеця».

На відвідувачів також чекає музичний сюрприз від уманського гурту «Караван», та захоплююча виставка уманської художниці Одарки Дьоми-Пісної «Канікули в Італії» де кожен бажаючий зможе долучитися до благодійного аукціону та придбати картини. Усі виручені кошти будуть передані на потреби малечі з уманського дитячого будинку.

Квитки  та бронювання столиків за телефоном +38 067 75 61 040 – Оксана.

акож їх можна придбати онлайн на Karabas.com. Вартість від 70 гривень.

 

Джерело: Вечірня Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.