Гороскоп на сьогодні 5 січня

Опубліковано: 05.01.2017

garoscop4

Овен

Сьогодні вам варто пам’ятати, що зі словами треба бути обережніше. Невгамовне прагнення до щирості, яке може охоплювати вас у цей день, можливо, і гідно поваги, але бути може, вам все-таки не варто різати очі оточуючим правду-матку? Як би потім не довелося пошкодувати про це. Та й легко помилитися.

Телець

Сьогодні все, що відбувається буде викликати у вас напади невдоволення і розчарування. Втім, невдоволення навряд чи буде надто глибоким і не вийде за рамки глухого бурчання. Якщо ж у вас на цей день заплановано щось важливе, краще відкласти це на потім. Сьогодні будь-які справи будуть гальмуватися про вашу пасивність і нерішучість.

 Близнюки

Сьогодні будь-які починання обіцяють бути дуже успішними. Бути може, вас буде дивувати інертність оточуючих, але ви зумієте знайти потрібні слова, щоб розкачати їх і запалити своїми ідеями. Особливо добре вам будуть вдаватися ті справи, які залежать відмінною ініціативи та енергійності.

Рак

Цей день робить вас максималістом, вам потрібно буде все або нічого. І невідомо, що з цього краще. Якщо ви піддастеся спокусі подовше поспати і взагалі нічого не робити, то день пройде, хоч і без великих досягнень, але зате спокійно. Але візьметеся за справи, то ваша активність може втомити не тільки вас, а й оточуючих. Так може, і правда краще відпочити?

 Лев

Займаючись справами, не перестарайтеся і відшукайте час, щоб перевірити роботу серцево-судинної системи. День чудово підходить для довірчих бесід, у яких можна багато цікавого дізнатися про себе. Сьогодні важливо не допускати помилок при заповненні яких-небудь документів. Перш ніж щось підписувати, обов’язково уважно прочитайте, а якщо в чомусь сумніваєтеся, зверніться за консультацією до юриста.

 Діва

Переговори і ділові зустрічі сьогодні можуть пройти вдало, якщо метою їх є планування і створення нових спільних проектів. Укладати угоди та підписувати контракти сьогодні не рекомендується. Колективна праця не є ефективним, намагайтеся сподіватися тільки на себе.

 Ваги

Цей день може виявитися вельми багатим на різні події, але вам буде потрібно розраховувати тільки на себе і не покладатися на те, що оточуючі зможуть вам допомогти. Можливо, своїми діями ви викличете невдоволення начальства або дружина, але не варто загострювати відносини. Постарайтеся акуратно перевести розмову в інше русло, інакше можливий серйозний конфлікт з-за нісенітниці.

Скорпіон

Сьогодні знайдеться привід для з’ясування стосунків і взаємних докорів, будьте до цього готові. Покличте почуття гумору для вирішення конфлікту, головне не ставтеся надто серйозно до себе. Виявляйте благородство і доброзичливість. Вам не варто надмірно аналізувати відбуваються навколо вас події, просто дайте їм можливість розвиватися своїм курсом. Ймовірно, такий курс зажадає від вас певної міри довіри до дій оточуючих людей.

 Стрілець

Навіть якщо ви чимось незадоволені, давати волю емоціям не можна: досить один раз вийти з себе, щоб всерйоз і надовго зіпсувати стосунки з оточуючими. Взагалі, будь-який негативний вчинок сьогодні буде мати кармічне продовження вже в найближчому майбутньому. Хвороби, почалися сьогодні, також можуть мати кармічний характер.

 Козеріг

Будьте уважні до настроям і очікуванням людей, з якими ви тісно пов’язані за життя. Сьогодні можна завоювати цим найтвердіші серця, а можна своєю байдужістю зруйнувати ті відносини, що створювалися роками.

 Водолій

У цей день можливі довгоочікувані зустрічі, отримання важливих повідомлень, важливі особисті контакти. Займайтеся тим, що має очевидний практичний сенс, та не витати в хмарах і не розпорошуйтеся. Ініціатива і зайва наполегливість можуть призвести до ускладнень.

 Риби

Сьогодні вам краще не йти обхідними шляхами там, де можна рухатися прямо. Прямий шлях найкоротший, але як часто ми забуваємо про це. Сьогодні успішна стратегія проста: ніякої хитрості, обману і спроб щось приховати. У всіх сферах життя — і в дружбі, і в роботі, і в коханні — вам допоможуть щирість і чесність. Сміливо говорите про свої проблеми і бажання, сьогодні чітко сформульована мета відкриє перед вами нові можливості та нові двері.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.