Антон Яценко: Сучасний пересувний флюорограф отримала Уманська центральна районна лікарня (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано: 06.01.2017

В Уманській центральній районній лікарні з`явився сучасний пересувний флюорограф «Україна», який устаткований на базі автомобіля БАЗ «Еталон». Він обслуговуватиме жителів Уманського, Христинівського, Монастирищенського і Тальнівського районів. Про це повідомила  прес-служба Антона Яценка на своїй сторінці у Фейсбук.

Проект реалізований за сприяння народного депутата України Антона Яценка та Уманської районної ради.
«Вітаю всіх громадян з першим кроком по наближенню медицини до людей», – прокоментував завідувач травматологічним відділенням Уманської Центральної районної лікарні Валентин Судакевич.
За допомогою флюорографічного апарату лікарі мають змогу продіагностувати у пацієнтів грудну клітку та виявити можливі захворювання легень на різних стадіях. За один день обстеження можуть пройти близько 100 осіб.

«Хочу подякувати народному депутату України Антону Яценку за те, що він долучився до вирішення цього питання», – заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв
Нагадаємо, що Антон Яценко постійно піклується та розвиває медичну галузь на своєму окрузі. Відтак, у грудні 2016 року за сприяння Антона Яценка та міської влади в Уманську міську лікарню було передано палатний рентген-апарат з функцією флюорографії.

Варто зазначити, що у рамках соціального проекту нардепа «Здоровим має бути кожен» близько півтори тисячі жителів Монастирищенського району скористалися безкоштовними послугами пересувного флюорографічного комплексу. Невдовзі пройти діагностику зможуть і жителі Уманського, Христинівського районів, сіл Вишнопіль та Легедзине Тальнівського району.
«Я буду й надалі приділяти пріоритетну увагу питанню охорони здоров`я», – наголосив народний депутат.

0-02-05-c78f7b20d9a018d2997e9fff89509546596049d153d6e1fdb27de1740c6f4304_full

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.