Гороскоп на сьогодні 9 січня

Опубліковано: 09.01.2017

img-20150104102324-644

Овен

Сьогодні ви ризикуєте з головою зануритися в атмосферу інтриг, чуток і пліток. Ви можете навіть і самі не помітити, як станете рознощиком якої-небудь не самої достовірної інформації. Постарайтеся при цьому хоча б не скочуватися до критики. Інакше це може ускладнити ваші стосунки з оточуючими.

Телець

Сьогодні ви будете явно не налаштовані на нові знайомства. Та й взагалі, до всього нового ви будете ставитися з великою обережністю. Зате, якщо знайомство в цей день все-таки відбудеться, то можна очікувати, що воно буде особливо міцним і довгим.

 Близнюки

На сьогоднішній день важливо не допускати помилок при заповненні яких-небудь документів. Перш ніж щось підписувати, обов’язково уважно прочитайте, а якщо в чомусь сумніваєтеся, зверніться за консультацією до юриста. Краще утриматися від алкоголю і сексу з маловідомою людиною. Відчуття повної залежності від думки інших людей може обмежувати свободу думок і вчинків.

 Рак

Цей день надзвичайно сприятливий для ділових контактів. Головне, це проявити особисту зацікавленість, при такому під ході мінімальні вкладення коштів і сил принесуть вам максимальну віддачу. Усі нові справи приспіють вчасно, і це саме час ловити птаха щастя.

Лев

Сьогодні ви маєте шанс зіткнутися з чимось новим і цікавим, що в майбутньому позначиться на вашій долі. Можливо, це буде людина, а може бути, нові знання, захоплюючі враження або почуття. Втім, і самі ви сьогодні не налаштовані сидіти, склавши руки, а йти або навіть бігти вперед, назустріч своїй долі.

 Діва

День обіцяє бути вдалим для творчих людей, можливо сьогодні, їм вдасться зайнятися роботою, яка буде вигідно оцінена. Цього дня до вас можуть звернутися за допомогою друзі, постарайтеся їм допомогти. Приділіть увагу літнім батькам і не забувайте про своє здоров’я.

 Ваги

Успіх буде супроводжувати людей сміливих і енергійних, які зможуть знайти вихід з будь-якої ситуації. Постарайтеся не підписувати важливих документів і не починайте нові справи. Постарайтеся приділити увагу батькам і дітям, а також стежте за своїм здоров’ям і здоров’ям своїх близьких.

 Скорпіон

Якщо сьогодні вам запропонують новий проект, то перш ніж прийняти рішення, варто все ретельно продумати. Постарайтеся сьогодні не втрачати рівноваги і не вживайте алкоголь, можливі сварки між закоханими, або непорозуміння в сімейних стосунках.

 Стрілець

Цей день, може принести цьому знаку, великі зміни. Найбільш яскраво вони можуть проявитися в особистому житті. У самотніх є дуже великий шанс зустріти людину, яка матиме вирішальний вплив на всю подальшу життя і може закінчитися навіть шлюбом. А ось подружні пари, навпаки, будуть переживати складний період перевірки відносин на міцність.

 Козеріг

Сьогодні вам буде складно утримувати в собі свої емоції та бажання. Ховати голову в пісок і намагатися стримувати свої пориви навряд чи вийде — почуття то і справа наполегливо нагадувати про себе, намагаючись вирватися назовні.

Водолій

Ви сьогодні можете відчувати серйозні сумніви, що заважають прийняти якесь важливе рішення. Намагайтеся ретельно зважувати кожен свій крок. Зате коли рішення буде прийнято, то сумнівів не залишиться і сліду, а будь-які спроби змусити вас звернути з обраного ним шляху ні до чого не приведуть.

Риби

Сьогодні ваш інтелект буде не тільки загострюватися, але гармонійно доповнений такою корисною якістю, як критичність мислення. Іншими словами, безглуздих думок у вас буде менше звичайного, а ймовірність наробити дурниць і зовсім мінімальна. Не варто упускати настільки сприятливий момент, адже сьогодні вам випадає шанс найкращим чином вирішити будь-які питання і проблеми.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.