У Маньківській райраді стався “двірцевий” переворот

Опубліковано: 12.01.2017

zae037-430x401

Напередодні нового року в Маньківській районній раді стався справжній місцевий «двірцевий переворот» депутати відправили у віставку голову районної ради Володимира Вовка.

Спочатку 27 грудня депутати не затвердили річного звіту керівника та внесли заяву про проведення позачергово зібрання з розгляду питання «про недовіру чинному голові та дострокове припинення його повноважень», інформує Почерк, посилаючись на місцевий телеканал Жасмін.

Примітним є те, що із відповідною ініціативою виступили депутатська фракція ВО «Черкащани» від якої він і обирався депутатом.

На фото Володимир Вовк.

29 грудня було розглянуто дане питання на позачерговому засіданні, колеги по партії в озвученій заяві закидали очільнику райради незатвердження депутатами річного звіту про пророблену роботу, порушення регламенту, порушення ділової етики.

За дострокове припинення проголосувало 22 депутати з фракцій ВО Черкащани, БПП-Солідарність, ВО Батьківщина, Укроп, Радикальна партія.

Тимчасово виконувати обов’язки голови призначено заступника голови Світлану Лещенко, яка була обрана від Радикальної партії.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.