Гороскоп на 13 січня

Опубліковано: 13.01.2017

img-20150104102324-644

Овен (21.03 – 20.04)

Сьогодні настрій багатьох Овнів покращиться, може прокинутися артистизм, авантюризм, почуття гумору. З’явиться можливість тимчасово забути про неприємності, відсунути в бік нудні обов’язки, знайти час для улюбленої гри, творчості, занять з дітьми. Вас можуть відвідати креативні ідеї, буде природним бажання змінити обстановку на більш цікаву, відпочити. Овнам, які волею обставин опинилися в тимчасовому «ув’язненні», вдасться вирватися на свободу чи знайти розвагу в заданих рамках.

Телець (21.04 – 21.05)

Для Тельців на перше місце можуть вийти домашні обставини, потреби дітей. На період уїк-енду має сенс зробити перерву в ділових турботах, так як ситуація потребує стабільності. Самопочуття може залежати від сімейної атмосфери, побутових обставин, домашнього розпорядку. В дорозі може знадобитися зупинка, притулок. День підходить для прийому гостей, а також для занять, пов’язаних з креативом, наприклад, для ушляхетнення домашнього простору, проведення дитячих свят.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам день дозволить перейти з насиченого ділового режиму на більш вільний спосіб дій. Чим складніші обставини і напруженіше життя, тим важливіше використовувати шанс відпочити, розвіятися, відновитися фізично і емоційно. Джерелом оптимізму можуть стати контакти з близьким оточенням, зустрічі з друзями, ігри з дітьми, не забороняється легкий флірт. Бажано пам’ятати, що відпочинок і гра принесуть користь лише в рамках дозволеного, не варто переступати межу, порушувати правила.

Рак (22.06 – 23.07)

Раками сьогодні управляє одночасно дух творчості і матеріальний інтерес. Може стати актуальним питання окупності починань і вкладень, оптимізації справ, забезпечення дітей. Можливий інтерес до креативним напрямами і оригінальним знахідкам, здатним принести дохід, до колекціонування. Поряд з можливостями розвитку, можуть мати значення питання якості та ефективності. Фінансовими темами краще займатися в межах однієї програми, а в творчості відштовхуватися від конкретної концепції.

Лев (24.07 – 23.08)

У Львів сьогодні з’явиться зайвий привід для оптимізму, може випасти нагода зробити ще один крок до виконання особистого плану. В настрої можуть переважати творчі або авантюрні нотки, тяга до автономності. Не виключено раптове поліпшення самопочуття, пройде без наслідків порушення лікувальних рекомендацій. Має сенс відкласти на час рутинну роботу. Замість цього, можна покластися на натхнення, переключитися на хобі або незвичайну діяльність з елементами креативу і експерименту.

Діва (24.08 – 23.09)

Діви можуть зосередитися на улюбленому виді творчості або гри, на актуальному в даний момент занятті. Зростаюча зацікавленість у процесі може призвести до відходу від зовнішнього світу і занурення у віртуальний простір. Також сьогодні можлива повна самовіддача заради близьких людей, друзів, дітей. Не виключено, що ви пожертвуєте власними справами і будете жити їх потребами. Зірки підказують, що навіть у цьому випадку для вас залишиться сильним мотивом самореалізація, наприклад, в ролі батька.

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам день обіцяє тимчасове зняття перешкод і заборон, можливість вільно зайнятися цікавлять справою, піти в обраному напрямку. Це вдалий момент для повернення в команду, участі в колективних проектах, великих заходах, відвідування різних тематичних та ігрових майданчиків, демонстраційних залів. При цьому вам не варто надто явно виділятися з натовпу: в даний період ви не в найкращій формі, ризикуєте виступити в невідповідний момент і не показати свого справжнього рівня.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам варто задуматися про межі своїх можливостей, певний імідж, напрямку, амплуа. У довгостроковій перспективі не варто покладатися на удачу, так як вона може змінити. Ви досягнете більшого, якщо поставите розумні межі своєму натхненню, направити зусилля в конкретне русло, поставите собі чіткі завдання та терміни. День може принести цікаві нові ідеї, якщо ви шукаєте своє покликання, прагнете до професійної та особистісної реалізації, авторитету, кар’єрі, популярності.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільці знову «на гребені хвилі». День дозволяє абстрагуватися від причин неспокою і роздратування. зміцнити зовнішній авторитет і підвищити внутрішню впевненість. Якщо в проблемній області вжито потрібні дії, варто дати ситуації час на розкрутку і дочекатися результатів. Щоб уникнути зайвої метушні і нав’язливих думок, можна без шкоди для себе переключитися на знайомі, приємні, надихаючі сфери, улюблені заняття. День особливо сприятливий для педагогів, громадських діячів.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам не варто відступати від перевіреної часом програми, особливо, якщо ситуація з розряду екзаменаційних або критичних. Натхнення, яке часто наштовхує вас на правильні думки і рішення, сьогодні може відвести в сторону. У складний момент вам допоможуть терпіння, принциповість, послідовність, наполегливість. Важливо вибрати правильний імідж, який підходить саме до сформованій обстановці. Не підведе набір надійних, неодноразово протестованих вами масок, сценаріїв, рольових моделей.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям буде нескладно вести себе так, як вимагає обстановка. Не варто пропускати цей день, якщо вам потрібно переконати когось у своїй благонадійності, вірності, популярності. Ви зможете виправдати очікування, підтвердити думку про себе як про хорошого друга, міцного професіонала, надійного партнера. Вам не доведеться грати роль, так як необхідні якості відповідають дійсності і відповідають вашої ідеології. Також сьогодні можна розраховувати на відповідну чесність і порядність партнера, покровителя.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам зірки радять дотримуватися заданого розпорядку і приписаних правил, або намітити для себе власний план дій. День не має до душевних поривів і нескінченним коливань, вимагає дисциплінованості, послідовності, уміння цінувати час. Порядок допоможе швидше і якісніше справлятися з будь-якими завданнями, контролювати чужу поведінку, хід справ, стан здоров’я. Якщо потрібна допомога, не варто займатися самодіяльністю, краще запросити професійну підтримку.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.