На Землю насувається потужна магнітна буря

Опубліковано: 16.01.2017

637da2ebe489655c3fc5954192db50bf

Сайт tochka.net попереджає метеозалежних людей про те, що днями планети дістанеться потужна магнітна буря. Після відносно спокійного грудня Сонце помітно активізується на початку року. І другий зимовий місяць не дуже-то порадує кількома можливими затяжними магнітними бурями.

Серйозні магнітні бурі очікуються 17, 18, 19, 31 числа.

Магнітні бурі у січні 2017 року – погане самопочуття

Під час магнітних бур і серйозних геомагнітних коливань чутливі до них люди часто відчувають головний біль, безсоння, порушення роботи серцево-судинної системи, загострення хронічних захворювань, зниження працездатності, занепад сил, зростання адреналіну в крові, стреси і депресії.

Кожна людина має різну реакцію організму на магнітні бурі. Вчені й досі не знайшли точної відповіді на питання, чому сонячна активність здатна сильно впливати на наш організм. Вважається, що причиною поганого самопочуття людини може бути стан її здоров’я на цей момент. Здорові ми чи хворі, в якому стані наш імунітет, страждаємо ми від депресії або інших психічних розладів – всі ці фактори впливають на те, як ми переживемо чергову магнітну бурю.

Крім того важливим чинником є недовірливість. Вважається, що лише 10% людства дійсно страждає від надмірної сонячної активності, а інші 90 придумують собі симптоми і вірять у них.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.