Гороскоп на 17 січня

Опубліковано: 17.01.2017

-CsfeFvuvag

Овен (21.03 – 20.04)

Ранок Овни можуть присвятити рутині. Для більш серйозних справ на початку дня може не вистачити енергії, або не бути потрібних умов. При проблемах з самопочуттям краще зайнятися здоров’ям, а складну роботу і інтенсивне спілкування перенести на другу половину дня. Вечір підходить для цільових переговорів, обговорення законів, вказівок, розпоряджень, останніх новин, спільних планів. Перше і останнє слово залишаться за партнером або опонентом. Можливо, ви станете свідком чужого цікавого спору.

Телець (21.04 – 21.05)

Вранці Тельців чекає пауза в поточних справах, ситуація невизначеності. У пам’яті можуть активно прокручуватися недавні ідеї і враження. На другу половину дня можна планувати наради, відвідування лікаря, косметолога, консультанта з юридичних чи інших питань, спілкування з клієнтами, колегами, партнерами. В цей час пожвавиться інформаційний простір навколо, зробити вибір допоможуть нові відомості, цінні поради. Можливі прогресивні зміни в середовищі, активізація службового листування.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюки можуть провести початок дня вдома. Якщо ви з самого ранку зайняті справами, краще віддати перевагу рутинним процедурам, не поспішати з рішеннями, не братися за трудомісткі завдання. Нервозність, невизначеність або інша обставина завадять добитися потрібного ефекту. Ближче до вечора з’являться свіжі ідеї, намітиться вихід з «зачарованого кола», можливі новини від друзів, дітей, колег, звістки від офіційних інстанцій, отримає продовження любовна історія або актуальний діловий процес.

Рак (22.06 – 23.07)

У першій половині дня Ракам краще діяти за обставинами. Варто врахувати ймовірність дрібних непорозумінь, наприклад, в дорозі. У другій половині доби з’явиться більше конкретики в спілкуванні, посилиться увага до домашньої обстановки. Це підходящий момент для обговорення сімейних планів, не варто йти від назрілого важливої розмови з батьками або з партнером по шлюбу. Може стати необхідністю зустріч з клієнтом, колегою, консультантом з житлових питань або партнерським відносинам.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам варто перенести значимі ініціативи і контакти на другу половину дня. Якщо обставини змушують вас включитися в роботу вранці, краще піти від прийняття жорстких рішень і зайняти в будь-якому питанні ухильну позицію. Найбільш продуктивний час доби – вечір. Він може принести вам листи, дзвінки, офіційні повідомлення, уточнення необхідної інформації, можливість здійснити візит, поїздку, дати деяких справах новий хід. Розбіжності не будуть довгими, конструктивні обговорення принесуть користь.

Діва (24.08 – 23.09)

Для Дів день може початися з необхідності підтримувати баланс, компроміс. Можлива гостра реакція на чужу поведінку, зацикленість на нюанси спілкування або конкуренції. Протягом дня можливі зміни в бюджеті, списку витрат. Не виключено, що ви вирішите терміново зняти гроші з рахунку, обміняти валюту, взяти аванс або виконати інші дії з особистими коштами. З метою оперативності або освоєння нових можливостей, варто активніше використовувати мережеві сервіси, прогресивну систему розрахунків.

Гороскоп на 17 січня

Терези (24.09 – 23.10)

Для Ваг значуща друга половина дня. В цей час з’являться потрібні думки, зросте вербальна енергія, буде простіше висловлювати прохання, віддавати вказівки, аргументувати свою позицію. Можлива поїздка, бесіда з близьким оточенням вдома або на службі. Бажано говорити про найважливіше, так як на докладні пояснення і суперечки про дрібниці у вас зараз може не вистачати сил, не бути настрою. Темою дня може стати оновлення побуту, документообігу, комп’ютерного програмного забезпечення, переїзд.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Вранці логічне мислення і прагматизм не завадять Скорпіонам залишатися трохи мрійниками, розглядати різні альтернативи, компроміси, допущення. Вечір змусить мислити конкретніше, зокрема перевіряти будь-яку інформацію на відповідність із законом, договором, професійних, правових або інших норм. Може стати актуальним уточнення та узгодження думок, отримання юридичної консультації, дзвінок або візит в інстанцію, робота з кореспонденцією. Можливе офіційне запрошення, повідомлення.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям не варто братися за нові справи в першій половині дня, так як вона обіцяє більше втрат і розчарувань, ніж вигод. Велика ймовірність зайти в глухий кут, піти по другому колу безперспективних дій або переживань. Наради, важливі візити, зміни краще перенести на другу частину доби. Увечері буде простіше змінити кут зору, заново обговорити плани, знайти свіжі точні дані, відстояти свою думку або авторитет. Можливо, вам на допомогу прийде однодумець або дружня спільнота.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Для Козерогів сьогодні актуальна тема балансу і компромісу. Поточними справами краще зайнятися вранці. Друга половина дня внесе поправки в плани, змінить розстановку сил чи ваше уявлення про перспективи. Вірогідні офіційні вісті, нові вказівки начальства. Може знадобитися діалог, узгодження позицій, уточнення пунктів договору. Варто вести себе відповідно з реальним або бажаним статусом. Якщо ви хочете оскаржити наказ або чужу думку, варто робити це дипломатично і конструктивно.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям не варто сумувати, якщо немає новин і хороших думок. У другій половині дня очікуються свіжі ідеї, надходження нових звісток від впливових людей, з інстанцій, з віддалених територій. Можливо довгоочікувана звістка або новий поворот подій в областях, пов’язаних з подорожжю, отриманням вищої освіти, судовим позовом, науковим дослідженням, медичною діагностикою, публікацією матеріалів у друкованому або електронному вигляді. Не виключено вимушений контакт, коротка відрядження.

Риби (20.02 – 20.03)

На початку дня Рибам варто набратися терпіння і ставитися до всього філософськи. Нервозність, викликана напругою, може призвести до несвоєчасних дій або спровокувати нездужання. Можливо сильне бажання взяти реванш, домогтися продовження, передбачити подальший хід подій, зрозуміти чужі мотиви і плани. Відповіді на частину загадок дасть вечір, але не виключено, що вони будуть вам вже не потрібні. До кінця дня зміну вашої власної точки зору породить нові питання або втрату інтересу до справи.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.