Гороскоп на 18 січня

Опубліковано: 18.01.2017

-CsfeFvuvag

Овен (21.03 – 20.04)

Сьогодні Овни прагнуть до розширення своїх особистих кордонів, славі, популярності, але можуть мати для цього не так вже багато можливостей. Якщо в даний момент ви не в самому виграшному становищі, варто звільнити дорогу сильнішому і харизматичному супернику: ваш час ще попереду, і одного разу чаші ваг прийдуть в рівновагу. У найкращому становищі Овни, що мають впливових друзів, партнерів, наставників, покровителів, консультантів. В партнерському союзі важливо взаємно поважати смаки та переконання один одного.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям доведеться прийняти більш активну участь у житті колективу. Якщо ви нетовариські, варто зробити над собою зусилля в цьому напрямку. Можливі неробочий настрій і незвичайна обстановка в офісі, установі. Темою дня може стати день народження друга або колеги, вечірка, інша приємна подія. Не виключено чергове оновлення в звичному розпорядку дня отримання подарунка, бонусу. Відповідний момент для надання безоплатних послуг, наприклад, в знак подяки, дружньої прихильності.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюків чекають позитивні надихаючі добу. Приводом для хорошого настрою і оптимізму може стати любовна успіх, творча знахідка, визнання ваших здібностей та креативного потенціалу. Батьків-Близнюків порадують таланти й успіхи дітей. Якщо чогось покладено гарний початок або наближається довгоочікуваний фінал шляху, зірки радять не відкладати ініціативу і «кувати залізо, поки гаряче». Варто вчасно користуватися результатами недавніх подій, підсумками важливої розмови, вам даними обіцянками.

Рак (22.06 – 23.07)

Раки можуть вибрати цей день для проведення перетворень в будинку, покращення побуту, розширення території, для оновлення родинних або подружніх відносин. Якщо ініціатива йде від близьких, вам доведеться на неї відгукнутися, так як чуже натхнення і экспериментаторский запал будуть заразливі. Також підходить для інших глобальних оновлень, може дати імпульс до духовного преображення. Результат може бути несподіваним, наприклад, зміни виявляться більш масштабними, ніж спочатку планувалося.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам не варто обмежуватися дрібними спробами, черговий «пробою пера». День створює умови для глибоких системних змін, дозволяє зробити істотний ривок у запланованому напрямку. Вдалий момент для появи в цікавому товаристві, залучення потрібних людей, розширення кола спілкування та області особистого впливу. Розрахунок буде підкріплений удачею. Обмеження, накладені реальністю, можна нейтралізувати, користуючись можливостями Інтернету, службовим становищем, заробленим авторитетом.

Діва (24.08 – 23.09)

Для Дів може стати актуальною темою велика покупка, угода або платіжна операція. День вдалий для шопінгу, особливо добре вибирати цінні подарунки, елементи елегантного інтер’єру, модні новинки, оригінальні комплекти і набори. Перевитрата коштів буде швидко компенсований за рахунок сприятливого збігу обставин, наприклад, авансу, премії, матеріальної допомоги, підтримки друзів. Можливі оновлення в звичній системі розрахунків, нові вигідні позики, несподіване погашення заборгованості.

Терези (24.09 – 23.10)

Сьогодні Ваги – фаворити Зодіаку і користуються особливим розташуванням зірок. Однак не виключено, що потенціал цих доби буде використаний вами не повністю. Зменшити (але не знищити) ваші шанси може незадовільне самопочуття, невдалий збіг обставин. Щоб використовувати можливості повною мірою, варто більше вірити в себе. При дефіциті фізичних сил, заповнити нестачу енергії допоможе душевний підйом, творче натхнення, прагнення до перемоги, віра в свою «дороговказну зірку».

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам знадобиться надійний тил, у вигляді захисту з боку партнера, колективу або закону. Моральна підтримка може стати важливіше матеріальних резервів. Скорпіони, які перебувають у шлюбі, покладуть багато надій на супутника життя, особливо впливового і мудрого. У відсутність зовнішніх джерел допомоги, вирішальну роль відіграє ваша внутрішня психологічна або етична опора. Ви будете почувати себе більш впевнено, якщо переконані у своєму праві на що-небудь, інтелектуальному чи іншому перевазі.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільці сьогодні на піку успіху. Якщо ви переживаєте складний період, життя подарує вам новий привід для оптимізму, події зміцнять ваш дух і піднімуть самооцінку. Можна розраховувати на визнання своїх талантів і заслуг, підтримку друзів, схвалення офіційних інстанцій, а також на щасливий випадок, усуває або скасовує перешкоди. Не варто обмежуватися сьогоднішнім днем: ці добу дозволяють вам заглянути далеко вперед і вжити заходів до реалізації найбільш сприятливого сценарію вашого майбутнього.

Козеріг (22.12 – 20.01)

День посилює амбіції Козерогів, змушує дертися на вершину соціальної драбини або іншим чином прагнути до успіху, слави, авторитету. Можливі хвилини хвилювання, особливо, якщо результат подій важко передбачити заздалегідь. Якщо життя не балує можливостями зараз, варто подумки розширити перспективу. Не завадить записати нетривіальну думка, сфотографувати зацікавив момент, запам’ятати оригінальну картинку подій: не виключено, що у сьогоднішніх знахідок хороший потенціал на майбутнє.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям день додасть оптимізму і удачі. Можливе несподіване відкриття, отримання схвалення, виконання бажання. Не варто упускати шанс розширити зону свого впливу, отримати протекцію або рекомендацію, зміцнити дружбу. Якщо ваші особисті можливості в даний момент обмежені, можна сміливо планувати в позитивному ключі найближче майбутнє. День сприяє ініціативам у сфері освіти, подорожей, мережевого спілкування. Можливий підвищений інтерес до правових питань, світових подій.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам важливо залишатися в гармонії з навколишнім середовищем, ладити з потрібними людьми і інстанціями. Бажано дотримувати етикет, цікавитися новинами, актуальними оновленнями у професії. У складній ситуації допоможе знання законів, наявність авторитетної підтримки, можливість послабити навантаження шляхом поділу обов’язків, делегування повноважень. День може дати несподівані зміни у планах, новий погляд на теми дружби, шлюбу, співробітництва, соціального успіху, спонукати до спільного експерименту.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.