Історія про будівництво аеропорту в Умані виявилась аферою (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано: 18.01.2017
 • 78292b6009492ecdd8a8cce2a09339bb
  За останні тижні новина про будівництво цивільного аеропорту в Умані, вартістю 130 мільйонів доларів, набула гучного розголосу. А заманливі казки про те, що нібито аеропорт дасть місту нові робочі місця та великі надходження в бюджет, нікому не дають спокою.
  Найцікавіше те, що переговори з інвесторами щодо будівництва аеропорту, проводив народний депутат Максим Поляков.
  Як стало відомо Максим Анатолійович зустрівся з іноземними інвесторами, які обіцяли виділити 130 мільйонів доларів для нібито будівництва аеропорту. І навіть опублікували фото зустрічі.
  Але в так званих інвесторах користувачі соцмережі Фейсбук впізнали іноземців: вчителя Шингайта та медика Коєна, у яких ніяк не може бути заявлених коштів. Стверджують також, що один із них знаходиться у розшуку в Ізраїлі.
  Цікавим є і той факт, що на цій зустрічі не був присутнім жоден із керівництва міста та області. НЕ представлено бізнес-плану. Натомість, перший віце-прем’єр-міністр — Міністр економічного розвитку України Степан Кубів, можливо, також став жертвою шахрайських схем Полякова.
  Нагадаємо, що уманчанам Максим Поляков відомий низкою скандалів. Один із найгучніших – рейдерське захоплення «Уманьхліба», коли Поляков шахрайськими діями заволодів контрольним пакетом акцій та продав їх.
  Складається таке враження, де Поляков, там завжди махінації. І історія з аеропортом – чергова афера нардепа.
  Виділення землі нібито під аеропорт та кредит у 130 мільйонів доларів – ось справжня ціль переговорів. Сам факт будівництва – шахрайство та політична спекуляція.
  Виникає питання, чи потрібен взагалі жителям Умані аеропорт?
  Адже, є багато недоліків: загрози падіння літаків, ризики розвитку захворювань серця, епідемія, радіація тощо. Власне, уманчани отримають лише зайвий шум та випромінювання, а також можливість появи авіакатастроф, на зразок Скнилівської трагедії. Та й профільні спеціалісти із Умані навряд чи знайдуться, тому про робочі місця не може і йти мови
  Так що уманчанам залишається лише мріяти , що « и на Марсе будут яблони цвести», і в Умані колись відкриють міжнародний аеропорт.Дане відео просимо вважати зверненням до правоохоронних органів з проханням розібратися у тому, кому насправді вигідна ця афера?

 

3 комментария

  Leave a Reply

  Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.