Гороскоп на 22 січня

Опубліковано: 22.01.2017

-CsfeFvuvag

Овен (21.03 – 20.04)

Сьогодні настрій багатьох Овнів зміниться. Явні зміни імовірніше наприкінці дня. Події цих доби можуть додати вам оптимізму, і посіяти сумніви. Можливо, з’являться ознаки закінчення якого-небудь сюжету, періоду. Якщо ви незадоволені своїм становищем, можуть почастішати хвилини роздратування. Позитивна сторона невдоволення – зростаюче прагнення змінити хід речей, вийти з тіні або з-під опіки, зламати перепони, прояснити питання. Важливо чітко бачити перспективу, відрізняти хибне від істинного.

Телець (21.04 – 21.05)

У Тельців день залишить неоднозначне враження. Поряд з приємними моментами, можливі розчарування, особливо, якщо ви чекали занадто багато, дозволили почуттям і уяві завести надто далеко. Друга половина дня вимагає обачності, вміння помічати приховані пастки. Можуть змінитися акценти і пріоритети, зміститися зони відповідальності. Якщо щось пішло не так в значущих відносинах, буде корисно чесно визнати свої помилки і прорахунки, але не варто звалювати на себе чужу провину.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам не завадить дипломатичність. Щоб зберегти стосунки, статус і репутацію, зараз важливіше контролювати себе, а не інших. В «гарячий» момент варто свідомо підлаштуватися до ситуації, щоб пом’якшити кризу. Друга половина дня змусить частіше рахуватися з думкою оточення, позицією партнера. У любовні відносини небезпечно вносити елементи брехні, зради, конкуренції. Небажані бурхливі сварки і спалахи пристрастей при свідках. Скріпити союз допоможе спільна відповідальність перед бізнесом, дітьми.

Рак (22.06 – 23.07)

Раків день змусить взяти під контроль бажання, поставити крапку або кому в любовній історії, захоплюючих пошуках, творчому процесі або іншому приємному занятті. Розвивати і закріплювати досягнуті успіхи краще в першій половині доби. Протягом дня фокус уваги може зміститися з погоні за задоволеннями на турботу про здоров’я. Можливо, нагадають про себе повсякденні обов’язки, виникне необхідність у лікувально-профілактичних заходів, дотримання режиму, відновлення професійної форми.

Лев (24.07 – 23.08)

Леви можуть випробувати недолік енергії на початку дня. Можлива загальна інертність, зацикленість на переживаннях, побутових обставин, окремих нюансах сімейної атмосфери. Вечір принесе вам інший настрій, допоможе змінити обстановку або імідж, внесе поправки в плани. Можливо, ви займетеся іншими справами, змініть стиль поведінки з близькою людиною, опинитеся в гостях. Якщо вас щось турбує, ймовірний новий виток сумнівів, не виключено бажання загострити ситуацію заради з’ясування істини.

Діва (24.08 – 23.09)

Для Дів ці добу почнуться з ідилії, спокою, затишку. Друга половина дня принесе зміни, може вимагати уваги домашня обстановка, житло, бізнес. У стосунках можуть знову закипіти пристрасті, загостритися любовні, територіальні, фінансові та інші розбіжності. У складній ситуації, не варто втрачати пильність, ставитися легковажно до сигналів небезпеки. Якщо відсутня міцна база чи довго закривалися очі на проблеми, складуться передумови до руйнувань, збитків, розриву відносин.

Гороскоп на 22 січня

Терези (24.09 – 23.10)

Для Вагів найбільш цікава друга половина дня. У цей час може змінитися настрій, знову з’явитися потреба в русі, пошуку. Можуть скластися передумови для поїздки, намітитися зрушення в особистому проекті, відкритися довгоочікувані перспективи для успіху, творчості, самовираження. Перешкоджати швидкому включенню в новий ритм може самопочуття або ряд невиконаних обов’язків. Не варто поспішати з ініціативою, поки не проясниться ситуація, не вляжуться емоції, не розсіються підозри.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Початок цього дня схиляє Скорпіонів до пасивності, потурання своїм звичок та уподобань. Якщо ви чимось захоплені, буде важко перерватися, можливо продовження занять за інерцією. У разі втоми, це підходящий момент для відпочинку. Увечері уваги можуть вимагати інші обставини. Можливо, вам належить припинити приємні заняття, або зробити в них перерву. Не виключено, що вам доведеться взяти під контроль фінансові справи, провести огляд готівки, ресурсів, оцінити вигоди і втрати.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Друга половина дня обіцяє Стрільцям зміну настрою, можливий сплеск емоцій або підйом енергії. Складність може уявити концентрація уваги, усвідомлення своїх істинних потреб, вибір вірного напряму для докладання зусиль. Не всім Стрільцям вдасться відразу визначитися з тактикою, знайти орієнтири. Натхнення може виявитися нестійким, не виключається внутрішній розлад або зовнішній хаос. Можливо розпорошення сил і уваги, викликане спробою йти відразу в двох різних напрямках.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам сьогодні не варто прагнути до публічності, претендувати на головну роль, приступати до здійснення будь-яких задумів, ініціювати активне спілкування, відправлятися в шлях. Підвищена увага до вашої персони може виявитися дуже недоречно, особливо ввечері. В кінці дня малоймовірна повна впевненість в чому б то не було, можуть посилитися сумніву, отримати нову їжу підозри. Не виключено погіршення самопочуття, можуть вимагати перевірки двоїсті відчуття, симптоми захворювання.

Водолій (21.01 – 19.02)

Цей день перенаправить увагу Водоліїв в більш продуктивну бік, але далеко не всі перспективи будуть зрозумілі і прозорі. Варто дати собі час на уточнення фінансових, організаційних чи інших нюансів. Вашої особистої готовності до нового витка подій може виявитися недостатньо. Можуть виникнути питання у зв’язку з настроями у вашій групі, з чесністю і надійністю окремих представників команди. Перешкоджати вільній реалізації планів може низка несприятливих зовнішніх обставин.

Риби (20.02 – 20.03)

Для Риб день почнеться з гармонії і спокою. З настанням вечора намітяться нові цілі, може покликати професійний або інший обов’язок. Підступність ситуації полягатиме в її двоїстості. Не виключено, що вам заздалегідь доведеться піти на компроміс, взяти під контроль два різних напрямки. Можливий спокуса піти не тим шляхом, вибрати не найкращі засоби для досягнення бажаного. Варто бути далекогляднішим, взяти до уваги самопочуття і можливі ускладнення. Небажані метушня і поспіх.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.