На дорогах Черкащини відбулося комплексне відпрацювання

Опубліковано: 23.01.2017

16114693_1725545824137702_7263197782748287949_n

Співробітники управління по забезпеченню безпеки на дорогах ГУНП в Черкаській області, з метою профілактики та попередження аварійності на дорогах провели коомплексне відпрацювання міста Умань. В ході заходів було виявлено 5 автомобілів, що експлуатуються в місті з порушенням законодавства. Кожну подію внесено до ЄРДР та відкрито кримінальні провадження, призначено технічну експертизу документів та комплексне дослідження транспортних засобів. Автомобілі вилучено до Уманського відділу поліції. Інформує речник Уманського відділу поліці в ГУНП в Черкаській області Леся Усенко.

20.01.2017 року працівниками відділу забезпечення безпеки дорожнього руху УПД ГУНП, за участі керівництва УПД, спільно з працівниками батальйону поліції особливого призначення проводилося профілактичне відпрацювання території м.Умань, Уманського та Тальнівського районів Черкаської області.
Під час відпрацювання було виявлено 5 автомобілів, що експлуатуються з порушенням законодавства. З них 3 автомобіля, свідоцтво про реєстрацію яких мали явні ознаки підробки та 2 автомобілі, номерні знаки котрих не належали керованому ТЗ, а дані автомобілі перебувають на території України з порушенням митного законодавства.
Вказані автомобілі було доставлено до Уманського відділу поліції для проведення подальшої перевірки по факту виявлених порушень.
Окрім того, в ході відпрацювання працівниками відділу забезпечення безпеки дорожнього руху було винесено 5 постанов та 2 протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності:
– 3 постанови за ч.6 ст. 121 КУпАП (керування ТЗ не зареєстрованому в установленому порядку);
– 2 постанова за ч. 3 та ч 1, ст. 126 КУпАП (керування ТЗ особою, позбавленою права керування).
– 2 протоколи за ст. 130 (керування т/з водіями в стані алкогольного сп’яніння).

Під час виїзду до м. Умань начальником УПД ГУНП Коваленко Сергієм Олександровичем та керівником відділу забезпечення безпеки дорожнього руху УПД Байдою Сергієм Михайловичем було проведено робочу нараду з особовим складом групи по обслуговуванню стаціонарного посту «Умань», Уманського району, а/д Київ-Одеса, а/д Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам`янка. В ході наради обговорено нагальні питання щодо організації та активізації роботи по напрямках забезпечення БДР, зниженню аварійності на автошляхах та виявленні кримінальних правопорушень та адміністративних проступків водіями ТЗ на вказаній території обслуговування. До особового складу було доведено вимоги керівництва ГУНП та наголошено про обов’язок кожного поліцейського чесно та добросовісно служити суспільству, бути вимогливим до себе та оточуючих, у своїй службовій діяльності керуватися виключно нормами чинного законодавства.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.