Гороскоп на 24 січня

Опубліковано: 24.01.2017

-CsfeFvuvag

Овен (21.03 – 20.04)

Овнів чекають неспокійні, але позитивні добу. Для багатьох Овнів день ознаменується позитивним кризою, що дозволяє закрити чергову сторінку біографії. Позбавлятися від непотрібного слід акуратно: не варто руйнувати основи, наприклад, етичні та професійні принципи, міцні партнерські зв’язки. Найбільш болючим, але і корисним, буде позбавлення від власних ілюзій, визнання своїх помилок. Важлива внутрішня чесність: не варто звинувачувати інших людей у тому, у чому ви, можливо, винні самі.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельці сьогодні зіткнуться з випробуванням духу, яке успішно витримають. Не найпростіший день для недовірливих, чутливих Тельців: атмосфера цих доби провокує на емоційні сплески, може спонукати до агресії, страху, неадекватним запізнілим кроків. Нервозність позначиться на відносинах, але тут результат буде залежати від ступеня гармонії, взаєморозуміння, наявності спільних спогадів. Стабільні пари об’єднаються перед обличчям труднощів, спілки з прихованою червоточиною можуть вичерпати себе.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам день обіцяє розв’язку напружених подій. Не варто заздалегідь боятися того чи іншого результату: в кінцевому підсумку, будь-який поворот сюжету дасть вам свободу, додасть визначеності і відкриє двері в майбутнє. Партнер або група впливових людей можуть прийняти рішення, що не підлягає обговоренню. Вас можуть поставити перед фактом, ультиматумом, об’єктивною необхідністю. Змінити ситуацію на краще може несподіване відкриття, сюрприз, не виключено своєчасне втручання одного або щасливого випадку.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам день може додати клопоту, поставити завдання термінового завершення якої-небудь складної роботи. Можливо, доведеться займатися кількома справами паралельно. Не виключено, що аж до вечора ви будете перебувати в обстановці хаосу. Рекомендується підвищена акуратність при виконанні побутових, технічних, хімічних, медичних процедур. Квапливість, нервозність, брак досвіду і концентрації, наявність відволікаючих моментів можуть позначитися не тільки на якість і терміни, але і на здоров’я.

Лев (24.07 – 23.08)

Леви можуть зіткнутися з опором обставин, кризою почуттів чи відносин. Не виключено важкий момент у сфері фінансів, в бізнесі. На щастя, будь-який складний момент сьогодні має позитивні сторони. Поряд з випробуваннями, вас чекають удачі. Якщо доля поставила вам непросту задачу або поманила загадкою, одночасно ви отримаєте підказку або натяк, у яких міститься рішення. Не варто утримувати тих, хто не виправдав надій: на їх місце прийдуть ті, хто більше відповідає вашим ідеалам.

Діва (24.08 – 23.09)

Діви можуть пережити пік сімейного, подружнього або виробничого кризи, житлових або територіальних проблем. День вирішальний для відносин, може розсварити або міцно зв’язати вас з іншою людиною. Ймовірність отримати допомогу вище, якщо ви вмієте дивитися вперед, мислити колективними цінностями, готові піднятися над минулими образами або пожертвувати морально застарілим звичним антуражем заради неминучих оновлень. Не рекомендується укладати договір, вступати у відкриту конкуренцію.

Гороскоп на 24 січня

Терези (24.09 – 23.10)

Ваг протягом дня чекають цікаві враження, а разом з додатковими проблемами і тривогами. Можливі труднощі в поїздках, при спробах усунути неполадки, кудись встигнути. Завдяки емоційних спалахів або незвичайних пригод, багато події дня можуть надовго залишитись в пам’яті. Не варто ставитися до виникаючих труднощів, як до покарання, і розцінювати їх як невдачі: цілком можливо, що вони дадуть вам зайвий шанс переконатися в своєму везінні і підтвердити свій авторитет.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіони побачать або наслідки своїх помилок, або приємні результати своєї обачності. Можливо, будуть мати місце обидві тенденції: в одних напрямках вам пощастить, в інших ви зіткнетеся з втратами, збитками, важливим уроком на майбутнє. Не виключено, що події розгорнуться у фінансовій сфері, а всі перемоги і поразки будуть мати свій матеріальний еквівалент. Щоб вивільнити ресурси для нових справ, варто вчасно скинути баласт (позбутися від негідних речей, закрити збиткові проекти).

Стрілець (23.11 – 21.12)

Для Стрільців ці доба – день подолання сумнівів, підведення риси, позбавлення від непотрібного, перемоги над собою або обставинами. Окремої уваги може вимагати офіс, дім, автомобіль, особистий простір, підконтрольна територія. Варто прибрати старий мотлох, ліквідувати наслідки руйнувань. В родинних або інших близьких відносинах не виключена сварка, яка допомагає з’ясувати істину. Щоб перенаправити енергію в корисне русло, добре зайнятися спільною справою, наприклад, прибиранням, ремонтом.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам зірки радять утриматися від поїздок, нових знайомств, довгого перебування в незнайомих і підозрілих місцях, тісної взаємодії з технікою, механізмами, хімікатами. Бажано відкласти медичні маніпуляції, хірургічне втручання. Виняток становлять термінові справи, ситуації невідкладного ремонту, лікування, потреби в допомозі. Не рекомендується різко змінювати звичний ритм і братися за нові справи, але перспективні напрямки у сфері кар’єри та заробітку варто взяти на замітку.

Водолій (21.01 – 19.02)

Складні моменти дня не завадять Водоліям залишатися оптимістами. Не варто поспішати з ініціативою, в даний момент вона передчасна і може завести в глухий кут. Важливіше закріпити загальний напрямок, подбати про правовій базі, впливової підтримки. Також у цей день не варто активно включатися у вирішення чужих проблем: є ризик понести моральну шкоду або матеріальний збиток. Роботу по наведенню порядку можна поєднати з благодійністю, наприклад, пожертвувати старими речами або матеріалами.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам варто дотримувати баланс активної і пасивної захисту. Оберігаючи свої інтереси, краще не перевищувати меж необхідної оборони: виплескуючи роздратування на оточуючих, ви покажете себе у поганому світлі. Можливий адміністративний конфлікт, зіткнення принципів, жорстке обмеження, пресинг ззовні. Суперечка завершиться в вашу користь або внічию, якщо ви маєте власну обгрунтовану думку. Відсутність твердої позиції може зробити вас заручником обставин, об’єктом маніпуляцій, пішаком у чужій грі.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.