Гороскоп на 26 січня

Опубліковано: 26.01.2017

-CsfeFvuvag

Овен (21.03 – 20.04)

Овнів день вмотивовує на досягнення, допомагає не задовольнятися малим. Удача, перемога, розширення меж можуть прийти через хвилювання, криза, несподіваний збіг обставин. Можлива чергова хвиля оновлень «у верхах», наприклад, зміна начальства або пріоритетів компанії. Увагу варто спрямувати не на старт нових починань, а насамперед на завершення справ. Якщо ви не бачите майбутнього в старому напрямку і вважаєте свою місію виконаною, варто подумати про іншу мету, професії, посади.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям день дозволяє звести до мінімуму розрив між завершенням одного етапу і початком іншого. Не варто пропускати повз вуха важливу інформацію, особливо, якщо у сферу ваших інтересів входить подорож, відрядження, здобуття вищої освіти, підвищення кваліфікації, захист диплома, перемога в судовому спорі. Заслуговують уваги новини і перспективи у сфері освіти, міжнародних зв’язків, інформаційних технологій. Можливий ривок у духовного життя, відмова від гальмують прогрес помилок.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Протягом дня Близнюки можуть зіткнутися з несподіванкою, пережити хвилювання. Варто стежити за новинами у адміністративної, фінансової, податкової сфері, в сферах, пов’язаних з контролем, безпекою, модернізацією технологій. Спровокувати чергову зміну може прийняття нового закону, зміна колишнього порядку справ. Може назріти кадрова перестановка, реформа проекту. Якщо процес оновлення вже запущений, не варто втрачати час: є шанс покінчити з обридлим справою, закрити ще одне питання.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам не варто ставити на перше місце особисті інтереси, так як сьогодні в пріоритеті партнерські або колективні перспективи. Не виключена чергова революція в навколишньому середовищі. Можливо несподіване поведінку партнера, зміна співвідношення сил у співтоваристві. Старий союз може знайти «друге дихання». Якщо ви закінчили цикл освіти, перепідготовки, підвищення кваліфікації, або вийшли на інший світоглядний рівень, вам варто подумати про кар’єрному зростанні або нової галузі застосування знань.

Лев (24.07 – 23.08)

Леви можуть стати свідками чи учасниками перетворень в робочому колективі, у звичній системі або ієрархії. Тимчасові незручності обіцяють вигоду згодом. Актуальна оптимізація рутинних процесів. Повсякденні справи підуть швидше, якщо внести в знайомий хід справ корисні поправки, змінити комп’ютерне забезпечення, переглянути інструкції. Якщо у ваших планах оновлення партнерства, спочатку варто провести чорнову підготовчу роботу, наприклад, виконати і закрити старі зобов’язання.

Діва (24.08 – 23.09)

Діви зможуть досягти індивідуальних висот або стати співавторами чужого успіху. Навіть стреси сьогодні на краще, так як обіцяють звільнення. Є умови для творчого прориву, підвищення цінності своїх талантів. Хвилююча подія можливо в особистому житті. Відповідний момент для примирення, гармонізацію відносин, створення умов для нового шансу в любові. У разі розриву, можна залишитися друзями, зберегти зв’язок на майбутнє. Діви-батьки покладатимуть великі надії на дітей, можуть отримати від них сюрприз.

Гороскоп на 26 січня

Терези (24.09 – 23.10)

Ваги можуть обирати цей день для домашніх або офісних оновлень, часткової ломки звичних підвалин. Не варто уникати назрілих революційних перетворень в гонитві за уявним комфортом: спроба уникнути зайвих проблем і залишити все як є в самому найближчому майбутньому може призвести до ускладнень. Це відповідний день для прибирання, переїзду, перестановки меблів, будь-яких кардинальних змін всередині сім’ї. Корисно позбутися від дрібниць, які втратили свою функціональність і захаращувати простір.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам день допоможе продовжувати пошуки або перетворення, відкривати нові горизонти. Внутрішня потреба в кардинальної зміни буде вдало доповнюватися обнадійливими новинами, змінами у близькому колі. Наступ бажаних подій може прискорити приємний сюрприз. Це відповідні добу для особистого листування, для проведення підсумкових нарад і закриття старих тем. Корисно зайнятися оновленням списку контактів, пошуком нових інформаційних каналів, можливостей навчання, перекваліфікації.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Цей день відповідає природної потреби Стрільців до розмаху, допомагає прискорити процеси трансформації, оптимізації. Замість того, щоб занурюватися в переживання, варто включитись в один з таких процесів: настрій покращиться, відносини нормалізуються, справи почнуть стрімко налагоджуватися. Адміністративні, фінансові, побутові та інші реформи можуть виявитися масштабними, ініціювати цілий ряд оновлень. Щоб розчистити місце для нового, варто рішуче позбутися від усіляких «шлаків».

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козероги сьогодні схильні захоплюватися. Не виключено нетерпіння, бажання прискорити події. Натхнення дозволить зробити більше, ніж планувалося. Варто вкластися в дійсно корисну мету, інакше душевний підйом реалізується менш конструктивно, не виключена тенденція до примх, епатажу, схильність бажати неможливого, зловживати гарними речами. Важливо позбавитися від «відпрацьованих ступенів» – все, що перешкоджає вашому особистому прогресу і є для вас в даний момент зайвим вантажем.

Водолій (21.01 – 19.02)

Ці добу сприяють внутрішньої трансформації Водоліїв, прискорюють перетворення з лялечки на метелика. Якщо залишилося всього одне перешкоду до повного звільнення, сьогодні ви легко подолаєте. День підходить для прощання з психологічними комплексами, що гальмують установками і звичками, морально застарілими ідеями і методами, що відслужили своє речами. Не варто боятися порожнечі: старе буде швидко витіснена новим. Однак можливий невеликий криза, якщо ви відриваєте від серця» щось дороге.

Риби (20.02 – 20.03)

Цей день допомагає Рибам залишатися оптимістами. Гарний настрій, натхнення варто вкласти не в мрії про майбутнє, а закриття справ. Не варто вдаватися до ліні, поки у вас залишилися незавершені проекти, або «висять у повітрі» не до кінця прояснені питання. Новими завданнями сьогодні займатися не рекомендується: перейти на потрібний ритм без втрат буде важко, а дії по інерції можуть завести в глухий кут. У вирішенні поточних проблем вам може знадобитися особиста чарівність, налагоджений контакт.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.