Педагоги Христинівської та Монастирищенської шкіл отримали звання “Учитель року-2017” на рівні області

Опубліковано: 27.01.2017

867340

Підсумки обласного конкурсу “Учитель року-2017” підвели на Черкащині. Визначили переможців в чотирьох цьогорічних номінаціях. Про це пише vikka.ua з посиланням на прес-службу Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Так, найкращим учителем з інформатики визначили Тетяну Соколюк із Черкаської спеціалізованої школи №28, з біології – учителя Христинівської спеціалізованої школи Наталію Рибачок, з музичного мистецтва – учителя Смілянської ЗОШ №10 Олену Пітенко. А найкращим учителем початкових класів стала Алла Созонтова – учитель Монастирищенського НВК “Ліцей-ЗОШ “Ерудит”. Ці вчителі виборюватимуть перемогу на всеукраїнському рівні. Приз глядацьких симпатій здобула Наталія Рибачок.

Як зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль, для переможців всеукраїнського конкурсу в обласному бюджеті передбачена винагорода в розмірі 20 тисяч гривень.

Педагоги Христинівської та Монастирищенської шкіл отримали звання "Учитель року-2017" на рівні області

Учасники фіналу обласного конкурсу пройшли низку випробувань: заочних та стаціонарних.

“Зараз частково змінилися умови участі у конкурсі “Учитель року”, – розповідає ректор Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Наталія Чепурна. – Частину конкурсних завдань учасники мали виконати в інтернет-режимі. Хто їх вдало виконав – потрапив до стаціонарного етапу. За такою ж схемою відбуватиметься і всеукраїнський тур. Лише 12 найкращих учителів зі всієї України потраплять до стаціонарного фіналу”.

Учителі пройшли нелегкий шлях до фіналу: здобуди перемогу на місцях, підготували педагогічну ідею, створили педагогічний сайт, провели майстер-класи, відкриті уроки, презентували свою ідею та захистили проект.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.