Вчорашнє інформаційне повідомлення про те, що В Умані подорожчає вода, викликало безліч запитань у користувачів соціальних мереж. Найбільше всіх цікавили описані вище тарифи на воду: першоджерело “Інфоміст“ вказує нові цифри – 21,20 грн за м³., тоді як містяни стверджують, що вже платять по 24,18-25,39 грн за м³, а з 1 лютого вартість за холодну воду зросте ще більше. Користувачі інтернет-мережі хотіли знати, звідки взялися такі дані.
Дійсно, Державна організація Н К Р Е К П оприлюднила результати засідання від 25 січня, розмістивши інформацію про нові тарифи на 2017 рік за посиланням. Табличка, що була використана інтернет-виданням “Інфоміст”, взята з цієї презентації http://www.slideshare.net/NKREKP/201725012017 (слайд 17).
Скоріше за все, у табличці не повний тариф, не враховано якийсь збір, податок чи інший вид платежу. Конкретну і точну відповідь можуть надати представники КП “Уманьводоканал”. В будь-якому разі ця незрозуміла ситуація дійде свого логічного кінця.
No Comments