Гороскоп на сьогодні 29 січня

Опубліковано: 29.01.2017

-CsfeFvuvag

Овен

Сьогодні вам доведеться мислити нестандартно і проявляти хитрість. Якщо якесь завдання не піддається прямому тиску, спробуйте пошукати інші варіанти — сьогодні є велика ймовірність того, що ви зумієте знайти хитромудрий хід, який наблизить вас до мети.

Телець

Сьогодні ви будете проявляти незвичайну завзятість з будь-якого, навіть самого незначного, приводу. Перемогти вас в цей день буде важко, та, в суті, і непотрібно. Швидше за все, вже через день-другий причина спору здасться вам дрібної і сміховинною. А от заслужити репутацію нісенітного сперечальника легко.

Близнюки

Цей день гарний для того, щоб енергійно втілювати в життя давно продумані плани, не передбачають ризику. Займіться такими речами, як навчання, облаштування будинку, творчість — все це обіцяє вам успіх. Основні події дня будуть проходити за лаштунками, і ви тільки до вечора зможете дізнатися про ті зміни, які вніс цей день у ваше життя.

Рак

Сьогодні у вас буде вдалий день, але це не означає, що вам варто розслаблятися. Все, що ви сьогодні отримаєте, ви можете втратити в один момент. Можливо сприятливий збіг обставин і дохід, але тут же може статися, що вам негайно потрібно витратитися.

Лев

Сьогодні ви будете відкриті для нових відносин і знайомств, ваша сексуальність буде на висоті. Тільки не будьте занадто вже відкриті і говіркі, не хвастайте, це може справити неприємне враження на нових знайомих.

Діва

Ви сьогодні здатні хапатися одразу за все і нічого не встигнути. Щоб день не пройшов до безглуздої гонці, вам потрібно згадати про дисципліну. Суворий порядок у думках і справах сьогодні не зашкодить. А розваги та спілкування з друзями залиште на вечір.

Ваги

Сьогодні ви можете опинитися проти своєї волі втягнутим у вир подій або навіть інтриг: оточуючі будуть намагатися вами маніпулювати, переслідуючи свої цілі. Можливо, вас попросять взяти участь в якомусь подію, зігравши відведену вам роль. Чи поділяться з вами чутками і припущеннями для того, щоб ви рознесли цю інформацію далі.

Скорпіон

Раптово спалахнули почуття, нові знайомства, гонитва за розвагами, несподівані рішення, флірт—все це може відбутися сьогодні. Зірки попереджають вас, що як би їм не хотілося розслабитися, не варто зовсім вже втрачати голову, а разом з нею і контроль над собою.

Стрілець

Сьогодні можливі конфлікти і зіткнення по самим несподіваним приводів. Ви налаштовуєтеся на підтримку — а отримуєте від воріт поворот. Небажані поїздки, перельоти, відвідування масових заходів. Можливі аварійні ситуації, пов’язані з транспортом, поломкою техніки, екстремізмом. Не обов’язково це станеться особисто з вами, але загальні тенденції негативні і краще триматися від вогнищ напруги подалі.

Козеріг

Сьогодні ваш творчий потенціал досягне максимуму. В цей день вам не тільки будуть по плечу багато складні справи і питання, але головне, що настрій ними займатися, а самі ви просто випромінювати чарівність.

Водолій

Сьогодні ви будете проявляти завзятість з будь-якого, навіть самого незначного, приводу. Перемогти вас в цей день буде важко, та, в суті, і непотрібно. Швидше за все, вже через день-другий причина спору здасться вам дрібної і сміховинною. А от заслужити репутацію нісенітного сперечальника дуже навіть легко.

Риби

День вдалий для налагодження стосунків і наведення контактів. Використовуйте цей день у своїх інтересах. Заведіть знайомство з потрібними людьми, забезпечте собі підтримку в якійсь справі. Або просто вскружите голову кому-то однієї лише посмішкою і пильним поглядом в очі.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.