Антон Яценко: Матеріал на сайті «Багнет» – чергова брехня та «заказуха» (ВІДЕО)

Опубліковано: 30.01.2017

Нещодавно на сайті «Багнет» з’явився матеріал, в якому йдеться про те, що народний депутат України Антон Яценко, який обраний по 200-му окрузі в межах Уманського, Монастирищенському, Христинівському районах та селах Вишнопіль і Легедзине Тальнівського району, нечесно «піариться» на освітніх проектах. Зокрема, у матеріалі йдеться, що парламентар начебто не має відношення до забезпечення школи с. Бабанка Уманського району персональними комп`ютерами.

Нардеп прокоментував цю ситуацію на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Я взяв курс на комп`ютеризації шкіл свого округу. Раніше я особисто передав більше 250-ти комп`ютерів на школи Уманського, Христинівського та Монастирищенського районів. А як тільки дізнався про угоду між Міносвіти та КНР щодо поставки комп’ютерів для українських шкіл, одразу звернувся до Черкаського департаменту освіти і науки з проханням забезпечити школи саме Уманського, Христинівського та Монастирищенського районів, оскільки до цього самостійно передав багато техніки і хотів доукомплектувати школи. На моє звернення керівництво області одразу відгукнулось. Відтак нещодавно було передано 80 нових комп’ютерів, в тому числі і до школи с. Бабанка», – пише нардеп.

Задля підтвердження своїх слів Антон Яценко виклав відео з коментарем начальника управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Валерія Данилевського.


Нардеп також прокоментував питання щодо забезпечення шкіл автобусами. Як зазначає Антон Яценко, цей проект реалізовується за співфінансування районної ради та за ініціативи депутатів партії «Відродження» в Черкаській обласній раді, які на прохання парламентаря домоглися виділення половини коштів.

«Як відомо, я очолюю Черкаську обласну організацію партії “Відродження”. Знову провокативні атаки, які останнім часом дуже загострились. Я так розумію, що це робить політик, який хоче дискредитувати мене, як депутата. Знаю ім`я цього ПОКИ ЩО народного депутата, але не буду називати його. Запевняю, йому не вдасться нікого спровокувати. Я буду і надалі працювати в інтересах громадян!», – наголосив Антон Яценко.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.