Гороскоп на 30 січня

Опубліковано: 30.01.2017

-CsfeFvuvag

Овен (21.03 – 20.04)

На початку календарного тижня Овнам варто знизити темп або зробити перерву в нових заняттях. Обставини можуть скластися не на користь активної діяльності, зростає ризик помилок, плутанини. На рівень вашої енергії та результати зусиль може вплинути вразливість, сугестивність, залежність від старих прийомів, страхів, звичок. Не виключено зниження тонусу і ентузіазму з природних причин (втома, нездужання, недостатній сон). Але не варто відмовлятися від активного обговорення планів.

Телець (21.04 – 21.05)

Сьогодні активізується фантазія Тельців, зростає чутливість. Ускладнити остаточний вибір може підвищений інтерес до варіантів, альтернатив, тонким нюансів. Підвищена вразливість, сентиментальність можуть призвести як до гарних, так і до поганих наслідків. Щоб інтуїція не підвела, необхідно «налаштувати» і контролювати роботу уяви. Сумніви краще перевіряти або спростовувати за допомогою точної інформації. Бажано виключити поспіх, спробу наздогнати за чужими темпами.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам варто бути обачнішим у виборі цілей, не поспішати з прийняттям рішень у сфері бізнесу, кар’єри, особистих зв’язків. Там, де життя вже зробила вибір за вас, варто його прийняти: швидше за все, він відповідає вашим бажанням і піде вам на користь. Найбільшу трудність можуть уявити залишкові явища, наприклад, непрояснені нюанси в області фінансування, розподілу ролей або відповідальності. Не варто ігнорувати власне чуття і досвід, зараз вони є для вас непоганими порадниками.

Рак (22.06 – 23.07)

Раки можуть покластися на інтуїцію, але її однієї недостатньо. Щоб не піти у світ своїх фантазій і не прийняти бажане за дійсне, одночасно доведеться враховувати комплекс життєвих реалій. Варто уважно оцінити ситуацію, якщо ви плануєте подорожувати, розвиватися, жити або вчитися далеко від дому. Можуть виявитися важливі теми працевлаштування, підтвердження освіти. Окремої уваги може зажадати здоров’я і все, що пов’язано з підтриманням його, наприклад, медична страховка.

Лев (24.07 – 23.08)

Леви можуть вступити в чергову смугу затримок, непорозумінь, дивацтв, внутрішніх розбіжностей. Можливе повернення сумнівів і підозр, пов’язаних з коханням, фінансами, резервами, особистим потенціалом. Зірки підказують, що даний період недовгий і тривожитися з приводу тимчасових перешкод не варто. Утворилася паузу можна витратити на додаткове вивчення матеріалів, порівняння варіантів, прояснення загадок. Можливо, виявляться цікаві тонкощі, на які ви не звертали увагу.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам варто бути напоготові, ведучи справи з партнерами. Рекомендується відкласти нові домовленості і ретельніше розібратися в старих. День допоможе знаходженню спільної мови у простих питаннях, що «лежать на поверхні». Приємні переживання доставить романтична переписка, флірт. Ускладнять взаєморозуміння давні проблеми, базові системні помилки, глибинні матеріальні або духовні суперечності. Не варто стверджувати угоди, пов’язані з нерухомістю, розподілом відповідальності, розділом майна.

Гороскоп на 30 січня

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам варто звернути увагу на здоров’я. Сьогодні можлива нестача енергії, не виключено тимчасовий занепад настрою. У разі затяжної хвороби не виключено криза, може знадобитися допомога близьких або персоналу, консультація лікаря. У будь-якій справі заслуговує уваги «підводна частина», вимагає ретельності комплекс рутинних процедур. На очікуваних результатах може не кращим чином позначитися недбалість, систематичне ігнорування важливих дрібниць. Бажано акуратніше поводитися з ліками.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіони можуть зіткнутися з любовними розчаруваннями, нечесністю або іншим негативом. Несподіваний результат і неприємне відкриття не виключені навіть там, де зазвичай інтуїція і удача вас не підводять. Можливо, ви пожнете закономірні плоди своєї довірливості, захопленості, самовпевненості. Окремої уваги може вимагати фінансова або етична сторона питання. У разі закриття або реорганізації справи, це підходящий момент для підрахунку збитків і аналізу помилок, що призвели до невдач.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Сьогодні увага Стрільців можуть поглинути домашні справи, події на ввіреній території. Це не найкращий день для спроби подолати відчуження, образу, закрити старі рахунки: зайва емоційність може призвести до злопамятности і догляду в глуху оборону. Не виключені неприємні моменти, пов’язані з усвідомленням помилок і невдач. Зберегти душевну рівновагу допоможе конструктивне мислення: несучи відповідальність за свої реальні промахи, вам не варто брати на себе чужу провину і неіснуючі гріхи.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам зірки дають ще трохи часу на роздуми. Ситуація дозволяє відкласти хвилину остаточного вибору, озвучування рішення. Варто почекати зі стартом перетворень, заново зважити всі «за» і «проти». Заважати об’єктивного погляду на себе і ситуацію буде підвищена недовірливість, чутливість, сугестивність. Не завадить аналіз додаткової інформації по хвилюючої теми. Можливі короткі поїздки. Зростає ймовірність зустрічей з людьми з минулого, або отримання звісток від них.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям зірки радять зробити перерву в особистій активності, уникати надмірної уваги до себе з боку. Рекомендується виключити прийняття відповідальних рішень, глобальне планування, так як сьогодні легко допустити помилку через неуважність, стати жертвою випадкового настрою. День підходить для роботи з текстами, що дозволяє ефективно поєднувати логіку і уяву. Може вимагати переперевірки ділове лист, фінансова документація. Вдалі дрібні придбання для таємних особистих потреб.

Риби (20.02 – 20.03)

Сьогодні Риби залежні від свого настрою і самопочуття. Можуть яскравіше проявитися базові риси природного темпераменту, особливості характеру. Нагадають про себе корисні або погані звички. Небажані будь-які починання. Важливо уникати зневіри, ставити перед собою посильні завдання і розумні часові рамки. У негативній ситуації (тиск ззовні, невизначеність, нездужання) корисно мати доступ до потрібних відомостей або мати надійного порадника, щоб розташовувати детальною інформацією по «хворий» темі.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.