Маленький хлопчик з Черкащини потребує допомоги!

Опубліковано: 02.02.2017

1485847754-995

У чотирирічного Стасика виявили страшний недуг – пухлина мозку. Його мама вірить, що знайдуться небайдужі, які допоможуть вилікувати її хлопчика, адже у родини катастрофічно не вистачає грошей.

Про це повідомляють Вісті Черкащини.

“Наш випадок – один на мільйон. Десь після 10-го січня я помітила, що Стасик якось дивно, боком тримає голівку, коли я до нього звертаюся. Пішли в Катеринополі до окуліста, той ніяких захворювань зору у нас не виявив, але направив у Черкаси. Черкаський офтальмолог підтвердив думку колеги й направив нас до невропатолога, а останній – на МРТ. У результаті обстеження виявили новоутворення. Лікарі запропонували ввести рідину, щоб визначити, чи це доброякісна пухлина, чи злоякісна. Злоякісна мала перейняти колір уведеного розчину. В нашому випадку пухлина змінила колір тільки ледь-ледь, в окремих місцях. Тож це або початкова стадія раку, або доброякісне утворення.

Далі ми об’їздили кілька клінік – Інститут нейрохірургії імені Ромоданова (Київ), Національний інститут раку (Київ), “Кібер- клініка Спіженко” (Київ), Клініка “Лісод” (Київ, ізраїльська). Скрізь нам відмовили в операції, посилаючись на те, що пухлина розташована у дуже небезпечному місці, яке відповідає за серцево-судинну систему та дихання. Нам пояснили, що наш випадок – один на мільйон. За такі операції можуть взятися тільки справжні “ювеліри” нейрохірургії, і то за наявності відповідного обладнання. В Україні ніби такого немає.

Була в нас невеличка надія на кібер-ніж. Це коли за допомогою радіохірургії висушують пухлину. Але й у цій процедурі нам відмовили, зіславшись на вік дитини. Єдине, що нам пропонували – зробити хімію, але казали, що ефекту від неї буде небагато. Лікарі пояснили, що Стасик хилить головку, бо пухлина затисла йому зоровий нерв, йому зараз двоїться в очах, і він так ніби шукає ракурс, щоб не двоїлось зображення. Прогнозів конкретних щодо росту пухлини не дали. Не знають, скільки в нас часу – місяць чи рік. Сказали, що утворення ростиме разом із дитиною.

Наразі ми звернулися до благодійного фонду МОЗ, і там нам пообіцяли допомогти знайти клініку, яка візьметься за оперування Стасика. Від однієї знайомої чула, що такі операції найкраще роблять в Ізраїлі. Коштують вони понад 20 тисяч доларів (це без проживання та реабілітації). У нас таких грошей і близько немає. Я тільки-но вийшла на роботу, працюю на АЗС, і відразу ж пішла на лікарняний, а чоловік робить завгоспом у Будинку культури. Благаємо усіх небайдужих допомогти нашому синочку, оскільки самотужки ми з цією бідою не впораємось. Мене часто люди запитують, як я тримаюся. Знаю одне – Стасик буде жити, других варіантів у мене просто немає.

Мій рахунок у ПриватБанк: 4149 4978 5409 5157 ? Тищенко Юлія Миколаївна. Телефон: 098 92 75 901

Зараз хлопчик почувається стабільно, трохи бешкетує й капризує. Особливих змін ні в кращий, ні в гірший бік немає.”

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.