Банер з написом “Той хто торгує з ворогом, той вбиває дітей України” розгорнули активісти в центрі Умані

Опубліковано: 06.02.2017

baner

Сьогодні, в центрі міста, напроти будівлі Уманської міської ради активісти розгорнули банери на підтримку блокади і заборони торгівлі з окупантом. Про це йдеться на сайті 04744.info.

Як повідомляє дописувач ED Som, флешмоб відбувся і на під’їзді до міста, а саме на мосту розв’язки автодороги Київ-Одеса з боку Нової Умані.

Відзначимо, у грудні ветерани АТО оголосили ультиматум бойовикам. Вони вимагали звільнення військовополонених. У іншому разі обіцяли блокувати товари, що попри заборону, прямують на непідконтрольну територію України. Оскільки вимог не було виконано, активісти створили Штаб блокади торгівлі з окупантами і почали формувати блокпости. До акції долучаються активісти на місцях.

 

Флешмоб обіцяє підтримати громада Білої Церкви.

 

Як стверджують громадські організації, на кінець грудня 2016 року було видано понад шістдесят п’ять тисяч дозволів на оптове постачання з України в тимчасово окуповані території і понад тридцять дві тисячі дозволів на торгівлю у зворотному напрямку.

 

Серед товарів, що постачаються окупантам: леговані сталі, руди, шлак, торф, кокс, вугілля, бітум, дорогоцінні метали, деревина, всі види двигунів, корми для тварин, одяг, хутра і шкіру, тканини і текстильні вироби, взуття і навіть квіти. З окупованих територій йде сіль, цегла, вироби з цементу, будівельні матеріали, пісок, мармур. Постачають до нас так само сланець, сірку, графіт і, звичайно ж, вугілля.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.