Антон Яценко: Стільці та шведські стінки отримали понад 20 шкіл Христинівського району (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано: 09.02.2017

За сприяння народного депутата України Антона Яценка понад 20 шкіл Христинівського району отримали нові шкільні меблі: стільці до парт та шведські стінки. Про це нардеп повідомив на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

Зокрема, по 40 стільчиків та по 2 шведські стінки вручила голова фракції партії «Відродження» в Уманській міській раді Ірина Плетньова навчальним закладам №1 та №2 міста Христинівка, першій і другій школі селища Верхнячка та школі у селі Христинівка. Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. села Велика Севастянівка отримала 20 стільців до шкільних парт та дві шведські стінки, а навчально-виховний комплекс – дві шведські стінки. Таку ж кількість меблів отримали школи сіл Розсішки, Синиця, Кузьмина Гребля і Шельпахівка.  А навчальним закладам сіл Сичівка, Орадівка, Івангород, Осітна, Ліщинівка, Мала Севастянівка, Углуватка, Шукайвода, Заячківка та Ягубець передали по дві шведські стінки.

Стінки2

«Багато шкіл, особливо у сільській місцевості, потребують оновлення класних кімнат та заміни старих меблів на нові. Радий, що вдалося частково покращити цю ситуацію», – прокоментував нардеп.

Нагадаємо, раніше за ініціативи Антона Яценка Кузьминогребельська та Шельпахівська школи Христинівського району отримали по 10 комп’ютерів.  А також за сприяння нардепа у школи Уманського, Христинівського та Монастирищенського районів було передано майже 300 одиниць комп’ютерної техніки.

Антон Яценко пообіцяв і надалі працювати в інтересах громадян

0-02-05-dd89706db922f1f46a1bc65846533feaf9df3d3148cc8f9ee16fd064d645ab68_full

Стінки

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.