Антон Яценко продовжує боротьбу з наркоманією (ДОКУМЕНТ)

Опубліковано: 10.02.2017

Незаконний обіг наркотичних речовин в Україні – проблема, яку необхідно вирішувати першочергово. Україна знаходиться в центрі Європи і стає країною транзиту наркотиків з Центральної Європи в Росію чи Азію. Таким чином, частина наркотичних засобів, психотропних речовин осідає на нашій території і сприяє зростанню чисельності наркозалежних. Особливо небезпечно, коли їх значну частину становить молодь.

Народний депутат України Антон Яценко продовжує боротьбу з наркодилерами і наркоторговцями на 200-му окрузі по якому він був обраний (Уманський, Монастирищенський, Христинівський райони та села Вишнопіль і Легедзине Тальнівського району). Про це він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Наразі отримав лист від Головного управління національної поліції в Черкаській області, де вказано, що за моїми зверненнями, лише за останній рік, було відкрито 8 кримінальних проваджень за вчинення правопорушень пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів. Усього з нелегального обороту було вилучено 948 мл опію і понад 80 тис. грн., отриманих від збуту наркотиків, затримано жінку, яка продавала наркотичні засоби на території однієї з уманських шкіл та притягнено до відповідальності понад 10 осіб», – пише нардеп.

Масштаби, з якими розростається наркомафія, просто вражають. За словами Антона Яценка, з цим явищем потрібно боротися комплексно, як на державному рівні, так і залучаючи активістів і небайдужих.

Нагадаємо, раніше за сприяння нардепа вдалося звільнити в.о. начальника Уманського відділу поліції Віталія Школенка, який прикривав злочинну діяльність та «кришував» наркоторгівлю у місті Умань.

Антон Яценко пообіцяв продовжувати працювати в цьому напрямку, щоб в Україні було здорове суспільство.

наркотикинаркотики 2

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.