Гороскоп на сьогодні 11 лютого

Опубліковано: 11.02.2017

-CsfeFvuvag

Овен

Сьогодні можливий успіх у тих галузях, де потрібно діяти рішуче, впевнено і безапеляційно, а от з точки зору дипломатії він абсолютно провальний. Зате день буде підігрівати амбіції і честолюбство, допомагаючи досягати успіхів в роботі, кар’єрі і любові.

 Телець

День обіцяє складатися неквапливо і без особливих потрясінь. Якщо ж ви бажаєте чогось більшого, ніж просто нормально провести день, то тут все залежить від вашої ініціативності.

 Близнюки

Особливість цього дня в тому, що сьогодні є велика небезпека потрапити під чийсь вплив, стати жертвою шахраїв, так і самим буде важко розібратися, де істина. Тому не призначайте на цей день переговори і не приймайте відповідальних рішень. У другій половині дня є небезпека отруєння.

Рак

Сьогодні ви здатні все у своєму житті акуратно розкласти по поличках. Спонтанність гарна не завжди, найчастіше запорука успішного справи — це план, що враховує найдрібніші деталі.

 Лев

Можливо, вам доведеться вдатися до хитрощів, щоб піти від відповідальності за свої промахи. Але це лише тимчасово. Напруга буде зростати, і рано чи пізно вам доведеться відповідати за рахунками, тому ваша маленька брехня може тільки погіршити ситуацію.

 Діва

Зупиніться на хвилину і подумайте, навіщо ви так метушіться. Сьогодні саме час приділити увагу своїм близьким і улюбленим людям, щоб потім не шкодувати про згаяний час. Романтичні знайомства вдалі і можуть мати непогане продовження, тільки не навантажуйте оточуючих зайвою інформацією.

 Ваги

Весь день ви будете відчувати бажання якщо і не позмагатися з ким-або безпосередньо, то хоч у чомусь виявитися краще за інших. Можливо, це дасть вам можливість дійсно отримати підвищення або дохід.

Скорпіон

Сьогодні варто рідше з’являтися на людях, особливо у великих компаніях. На жаль, з одного боку, в цей день вас буде тягнути на спілкування, з іншого ж — є великий ризик в розмовах непомітно втягнутися в неприємне з’ясування стосунків.

 Стрілець

Сьогодні у ваших стосунках з ким-то назріли складності, і в цей день є ризик їх посилити. Щоб цього не сталося, доведеться дотримуватися обережності. Нічого не поробиш, день схиляє до непереборного бажання докопатися до істини — якщо піти цим шляхом, можна зіпсувати собі кар’єру або особисте життя. Втім, якщо не відволікатися на з’ясування відносин, день може пройти відмінно.

 Козеріг

Сьогодні вам буде складно утримувати в собі свої емоції та бажання. Ховати голову в пісок і намагатися стримувати свої пориви навряд чи вийде — почуття то і справа наполегливо нагадувати про себе, намагаючись вирватися назовні. Найкраще — це знайти своїм почуттям якийсь безпечний громовідвід.

 Водолій

Сьогодні ви будете не в силах вплинути на обставини, а тим більше — змінити їх в потрібну сторону. Краще налаштуватися на це заздалегідь, тому що інакше весь день може пройти під знаком підвищеної дратівливості і невдоволення.

 Риби

Сьогодні вам необхідно бути наполегливіше і впевненіше в собі. Вам посміхнеться удача не тільки в роботі, але також у коханні, дружбі та інших сферах життя. Головне, не розраховуйте на підтримку людей, а всі рішення приймайте самостійно.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.