БАТЬКИ УБИТОЇ УМАНСЬКОЇ СТУДЕНТКИ ВИМАГАЮТЬ СУВОРІШОЇ КАРИ ДЛЯ СПІЛЬНИЦІ ТАТУ-МАЙСТРА (ВІДЕО)

Опубліковано: 12.02.2017

1474715728-808

На довивчення та доопрацювання суд відправив справу щодо помічниці вбивці уманської студентки. Напередодні минув розгляд апеляційної скарги від спільниці тату-майстра, який вбив та пограбував 20-річну дівчину. Обвинувачена спершу вимагала скасувати кару з позбавленням волі, втім, на самому засіданні забажала повернути справу до першої інстанції. Мовляв, слідство було некоректним.

До залу суду прийшли батьки та друзі забитої студентки. Ті кажуть, до співучасниці злочину суд занадто поблажливий. Врешті, за бажанням захисту справу перенесли на місяць.

Нагадаю, більш як рік тому тату-майстер в Умані зарізав 20-річну студентку Анну Павленко у її квартирі. Перерізав горло, наніс близько 15 ударів ножем, познущався електрошокером та пограбував. Із золотом та цінностями прийшов до співмешканки, з якою вони почистили награбоване та поїхали до Одеси. Тату-майстру обласний апеляційний суд присудив довічне з конфіскацією майна. Розкаяння спільниці вбивці Феміда визнала пом’якшувальною мірою та призначила дівчині два роки позбавлення волі. Такий вердикт захист обвинуваченої визнав занадто жорстким та подав на апеляцію. Тоді як батьки вбитої уманчанки вимагають суворішого покарання для співучасниці злочину.

 

Джерело: ВІККА

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.