Гороскоп на сьогодні 13 лютого

Опубліковано: 13.02.2017

-CsfeFvuvag

Овен (21.03 – 20.04)

Овнів чекає ще один день помірності, пасивності. Рекомендується відкласти романтичні та ділові ініціативи: для бажаних дій може не бути потрібної енергії внаслідок зайнятості, нездужань, невідповідною обстановки, суворого режиму. Поточні завдання потребуватимуть обачності, старанності, скрупульозності. Не виключено, що ситуація змусить вас затриматися на службі, або докладніше розібратися з важливим питанням. Добре займатися рутиною, різними підготовчими роботами, уточненням планів.

Телець (21.04 – 21.05)

Сьогодні зірки дарують Тельцям свободу, але в досить жорстких рамках. Виключається свавілля, зайва ексцентричність. Небажані експерименти в бізнесі, фінансової, любовній сфері, будь-які активні кроки краще відкласти до завтра. Вірогідний творчий криза або дефіцит цікавих ідей. У справах сердечних можливий тимчасовий період песимізму. Витягти з обставин, що склалися користь допоможуть старі знайомі схеми і методи. Не варто змушувати себе робити те, до чого ви не відчуваєте схильності.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам доведеться змиритися з зовнішньою або внутрішньою несвободою, душевною кризою. Це не завадить продумувати хороші ідеї, але зірки настійно рекомендують вам почекати до завтра з їх безпосереднім здійсненням. На першому місці може виявитися побут, сімейний обов’язок, необхідність досконально розібратися в житловій, професійної або іншої важливої проблеми. Не виключено смуток, нездужання, тиск з боку близьких або відчуження в спілкуванні з ними, тимчасова розлука з друзями, пасією.

Рак (22.06 – 23.07)

Незважаючи на багатообіцяючий початок, починання Раків сьогодні можуть регулярно заходити в глухий кут, в тому числі, по дрібницях. Підвищується ймовірність запізнень, непорозумінь в дорозі, відсутність потрібних людей, відомостей або товарів. Ви можете зіткнутися з чужою необов’язковістю чи некомпетентністю, особливо в професійних, бюрократичних, медичних питаннях. Небажано проводити в цей день важливі зустрічі, ініціювати знайомства, передавати дані, починати навчальний курс, вирушати в поїздку.

Лев (24.07 – 23.08)

Сьогодні Леви не занадто щасливі. Можлива неуважність або зайва концентрація на дрібницях, не виключено падіння загального тонусу. У відношенні будь-яких ресурсів, включаючи душевні, доречний режим економії. Однаково шкідливі довгі коливання і спонтанні експромти: в обох випадках, велика ймовірність допустити прорахунок і пошкодувати про зроблене кроці. Не самий вдалий момент для угод, банківських операцій, вибору і оплати послуг, подарунків. Корисно навести порядок в поточних справах, речах, платіжних документах.

Діва (24.08 – 23.09)

У Дів сьогодні може не кращим чином йти будь-яка робота, включаючи домашню. Поряд із зовнішніми причинами, зіграють роль обставини приватного життя і загальний настрій. Може болісно сприйматися відсутність «свого кутка», наявність обмежень, дефіцит розуміння, комфорту, турботи, зізнання, затребуваності. Бажано уникати холодних і сирих приміщень протягів, процедур, пов’язаних з загартовуванням, підвищених навантажень, депресивної атмосфери, не нехтувати комплексної профілактикою захворювань.

Гороскоп на сьогодні 13 лютого

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам варто відкласти до наступного дня важливі справи, у тому числі, ділові зустрічі і романтичні ініціативи. Цей день підходить для турбот про здоров’я, планової прибирання і профілактики, виявлення слабких місць у планах. Для повноцінного результату може знадобитися усамітнення. Не виключено, що деяких переваг ви сьогодні будете позбавлені з об’єктивних, незалежних від вас причин – наприклад, буде тимчасово закритий шлях, перерваний зв’язок з потрібними людьми або блокована ваша власна товариськість.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Сьогодні Скорпіони не обділені проникливістю, але можуть відчувати труднощі з об’єктивністю і правильним балансом. Можливий песимістичний погляд у майбутнє, особливо в окремих деталях. Не найкращий момент для підведення підсумків, для домовленостей і планування, небажано працювати з розрахунками, схемами, картами, програмними кодами – в ході роботи може бути втрачений очевидний нюанс, не використана доступна можливість, недооцінений чиюсь працю, внесок. Відповідний день для досліджень, порівнянь.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям сьогодні краще відмовитися від любовної, ділової та ігрової активності, проявити більше терпіння, передбачливості, розсудливості, відповідальності. Небажані співбесіди, інтенсивні контакти з вищими або підлеглими. Можуть нагадати про себе хронічні нездужання, погані звички, прорахунки в планах. Вразливі і не впевнені в собі Стрільці можуть бути дезорієнтовані. Тимчасові перешкоди не варто приймати за повну зупинку: вже на наступну добу все налагодиться.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам не варто приймати щось на віру, залишати без контролю важливі процеси. Експерименти сьогодні небажані або заборонені, а знайомі шляху можуть вимагати акуратності, таїти в собі небезпеку, гальмувати бажаний прогрес. Корисні заходи, системи перевірки, ідентифікації. Обачність допоможе вам уникнути залучення у сумнівні заходи і протизаконні схеми, вбереже від зайвих залежностей, нездужань, необачних дій з непередбачуваними наслідками.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям зірки підказують, що сьогодні не варто стукати у зачинені двері – завтра вони відкриються самі. В цю добу краще не форсувати відкриття нових шляхів, не поспішати з любовної і діловою ініціативою. Спроби повернути хід подій на свою користь закінчаться тупиком, не виключена марна трата часу і коштів. Не обіцяють успіху інтелектуальні заняття, за винятком скрупульозних спостережень, досліджень. Експерименти, зустрічі, вечірки, активні контакти варто відкласти на наступний день.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам зірки не радять включатися у спільну діяльність, в новий етап відповідальної роботи. Краще відмовитися від участі в переговорах та інших заходах. Якщо ситуація не залишає вам вибору, бажано обмежитись необхідним мінімумом дій, який наказують борг, закон, безпека. Прямо протилежна тактика доречна у справах, пов’язаних з виконанням зобов’язань: вам варто зробити все можливе для того, щоб начальству, партнерам, інстанціям було не в чому дорікнути вас.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.