Вихованці Станції юних туристів демонстрували свої вміння на обласних змаганнях

Опубліковано: 13.02.2017

46184b7a647b4207327fad599cb3944e

І знову у нас є привід бути гордими за наших дітей! Вихованці Станції юних туристів м.Умань взяли участь у відкритих обласних змаганнях з пішохідного туризму в приміщеннях серед учнівської молоді, які проходили 3-5 лютого 2017 року в м. Канів. Про це повідомляє виконавчий комітет Уманської міської ради.

У змаганнях брали участь 132 учасники з числа учнів навчальних закладів Черкащини – міст Сміла, Канів, Умань, Черкаси, Жашківського, Золотоніського, Канівського, Смілянського, Христинівського, Уманського та Черкаського районів, а також міст Київ та Кропивницький.

Команда юних туристів міста Умань, яку очолили талановиті та досвідчені керівники гуртків Кучеренко Віталій Анатолійович, Кошеленко Олексій Вадимович та Марущак Ілона Олександрівна, налічувала 11 кращих гуртківців.

Приємно відзначити, що вже перший день змагань приніс юним уманчанам перші перемоги. В особистому заліку, долаючи смугу перешкод, Пічкур Діонісій (учень ЗОШ № 4) виборов 1 місце, а Матвієнко Денис (учень ЗОШ № 3) фінішував третім. Виступи дівчат Красовської Катерини (учениця ЗОШ № 1) та Марущак Анастасії (учениця ЗОШ № 11) хоча і не були такими вдалими, проте дозволили нашій команді за підсумками дня змагань стати другою.

Наступна перемога була здобута у змаганнях на дистанції «Командна смуга перешкод», де команда у складі Пічкура Діонісія, Мацібори Максима (учень ЗОШ № 3), Матвієнка Дениса та Красовської Катерини, поступившись переможцям лише ліченими секундами, фінішувала другою.

У комплексному заліку, за підсумками двох дистанцій, команда Станції юних туристів м. Умань стала срібним призером змагань. Молодці! Змагайтесь із задоволенням! Впевненості вам у своїх силах та заслужених наступних перемог!

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.