Черкащина — одна з семи областей, в яких можливі відключення світла

Опубліковано: 14.02.2017

пож

Відключення електроенергії через дефіцит вугілля антрацитової групи в разі введення надзвичайного стану можуть відбуватися в семи областях. Про це пише “Вичерпно”.

Сьогодні відбулося засідання Антикризового енергетичного штабу. Зокрема,  розглянуто питання кризової ситуації з енергозабезпеченням країни у зв’язку з припиненням постачання антрацитової групи вугілля з тимчасово неконтрольованої території України, — повідомляє прес-служба уряду.

За його підсумками Міненерговугілля доручено на чергове засідання Уряду винести рішення щодо введення надзвичайного стану в енергетиці. Областям — Харківській, Дніпропетровській, Київській, Чернігівській, Запорізькій, Сумській, Черкаській — провести штаби з надзвичайних і техногенних ситуацій.

«Штаби цих областей  мають проаналізувати кризові ситуації, які можуть бути пов’язані з обмеженням енергопостачання. В першу чергу, щодо забезпечення населення енергопостачанням та теплом.  Також розглянути роботу промислових підприємств,  які працюють в безупинному режимі з точки зору добових графіків пікових навантажень», — зазначив Геннадій Зубко.

Крім того, Укренерго та відповідні підприємства мають розробити план заходів в умовах введення надзвичайного стану в енергетиці. А  енергопостачальні компанії, а також підприємства, які виробляютьтепло- і електроенергетику, — напрацювати кроки, які не дозволять розморозити енергогенеруюче обладнання.

Нагадаємо, триває блокада окупованих територій Донбасу. Однією з основних причин стало невиконання ультиматуму по звільненню заручників. Тоді добровольці пообіцяли не пропускати на територію ОРДЛО метал, деревину, вугілля і промислові партії алкоголю та цигарок.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.