Гороскоп на сьогодні 14 лютого

Опубліковано: 14.02.2017

-CsfeFvuvag

Овен

Сьогодні ви можете відкрити у своєму житті нову сторінку. Зірки гороскопу радять пошукати нові шляхи для вирішення звичних проблем, а заодно і внести в свої будні свіжий струмінь. Можливо, для цього вам просто потрібно по-новому розставити меблі в будинку, розробити свіжу стратегію в справах або оновити свій гардероб.

 Телець

Сьогодні вдень буде нерівний і неспокійний емоційний фон. У всіх сферах — від роботи до особистого життя — на чільне місце будуть поставлені бажання, а не розум, так що вам як ніколи легко буде йти на поводу у швидкоплинних забаганок, а от протистояти спокусам—дуже важко.

 Близнюки

Сьогодні зірки гороскопу в главу кута ставлять такі якості, як чіткість, конкретність і прагматизм. Беручись за будь-яку справу, подумайте про те, чи потрібно воно вам і що ви з цього отримаєте. Точно також і навколишні у будь-якому питанні будуть шукати свій інтерес.

 Рак

Щоб не випробовувати долю, сьогодні вам краще утриматися від прийняття відповідальних рішень або ведення важливих переговорів — результат буде непередбачуваний. Ну а ризикованих і азартних операцій краще уникати—хіба що у вас на руках всі козирі, і вам відомі карти супротивника.

Лев

Сьогодні зірки підказують, що прагнення до новизни здатне прийняти будь-які форми — від бажання дізнатися щось нове до тяги до спілкування, знайомств і зміни місць. Звичні справи і обов’язки будуть викликати нудьгу, схиляючи відкласти їх на потім, щоб зайнятися чимось більш цікавим.

 Діва

Сьогодні намагайтеся тримати себе в руках, не реагуючи на прикрі непорозуміння. Непорозумінь ж обіцяє бути багато. Навколишні, як на зло, будуть вести себе нелогічно і непослідовно. Напруга в душі залишиться здатне прорватися в який – небудь сварці.

Ваги

Хоча день не схиляє до флірту, однак, якщо це все-таки станеться—ймовірність роману вельми велика. Особливість цього дня така, що головна трудність — викликати перший інтерес. Якщо ж вам це вдалося, далі відносини будуть розвиватися стрімко.

 Скорпіон

Сьогодні вашим ворогам і недоброзичливцям можна тільки поспівчувати. Всі хто в цей день стануть у вас на шляху, ризикують понести великі втрати. Ваша винахідливість сьогодні здатна здорово допомогти вам не тільки обійти будь-які хитромудрі пастки, але і розібратися зі своїми супротивниками максимально ефективним і при цьому далеко не самим гуманним способом.

 Стрілець

Сьогодні вам краще не приймати важливі, відповідальні рішення. Зірки то і справа будуть схиляти до прийняття радикальних заходів, а це не завжди добре. Саме тому краще зайвий раз усе обміркувати, перш ніж висловити свою думку і тим більш почати діяти. Втім, якщо якась ситуація давно назріла і вимагає рішучих заходів, це відмінний день для того, щоб в ній розібратися.

 Козеріг

Не дивлячись на те, що життя буде продовжувати підносити вам неприємні сюрпризи, сьогодні є всі шанси провести відмінно ділові переговори, домогтися вигідних угод. Можливі головні болі, спазми.

 Водолій

Сьогодні буде важко зберігати емоційну рівновагу, тому не варто вживати алкоголь навіть у малих дозах. Не варто робити серйозні покупки, є ймовірність того, що вас підведе смак чи увагу. Ревнощі може стати причиною серйозної сварки.

 Риби

Використовуйте енергію місячної доби для активних перших кроків. Уникайте зайвого спілкування—люди сьогодні напружені, можливі конфлікти, а то й відвертий обман. Впроваджуйте здоровий спосіб життя. Займайтеся добродійністю і грошовими вкладеннями. Не думайте і не сумнівайтеся в собі — дійте.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.