Директор «Уманської автобази» Лідія Музиченко – хто вона насправді?

Опубліковано: 15.02.2017

1505036_621121084674731_8626012409941457732_nddd

Танцювала і не вклонилася! Саме ця народна мудрість характеризує керівництво директора підприємства «Уманської автобази» Лідії Музиченко. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив народний депутат України Антон Яценко.

За словами нардепа, раніше прибуткове підприємство, яке мало понад 200 вантажних автомобілів, потужну матеріально-технічну базу, станцію технічного обслуговування, приміщення, яке забезпечувало робочими місцями близько 300 людей, зараз знищено. Територія здана в оренду, все цінне обладнання розпродано!

Тож у чому причина такого занепаду?!

Раніше директором приватного акціонерного товариства (ПРАТ) «Уманська автобаза» був Василь Криворучко, а засновниками (акціонерами) всі працівники. За період його керівництва підприємство процвітало: постійно оновлювалася транспортна база, автомобілі здійснювали перевезення не тільки на території України, а й заключали міжнародні контракти.

Через хворобу, яка спіткала Василя Криворучко, він не міг більше виконувати обов’язки директора. Цією ситуацією скористалася Лідія Музиченко, яка на той час працювала на підприємстві бухгалтером. Вона вмовила Василя Криворучко подарувати їй свій пакет акцій, після чого, обманним шляхом заволоділа і акціями усіх водіїв. Запевнивши працівників, що вартість акцій знизиться, вона скупила їх за безцінь. А тим, хто не хотів продавати свою частину, погрожувала звільненням, цькувала та забороняла заходити на територію автобази.

Після смерті Василя Криворучка підприємство почало невпинно деградувати, управління Лідії Музиченко було спрямоване тільки на її власне збагачення, а не на розвиток.
Шахрайським шляхом отримавши контрольний пакет акцій, горе-керівниця, у 2012 році, реорганізовує підприємство, перетворивши ПРАТ «Уманська автобаза» в ТОВ «Уманська автобаза», де засновниками вказано її та її чоловіка Андрія Музиченка.

«Окрім того, що пані Музиченко шахрайським шляхом прибрала до рук підприємство, вона ще й довела його до зубожіння та обдурила родину Василя Криворучка, «вижила» з підприємства, залишивши ні з чим!», – обурився Антон Яценко.

«Уманська автобаза», яка була місцем роботи багатьох уманчан, тепер забезпечує роботою всього 3-4 людей та має в наявності лише декілька вантажних автомобілів.

Антон Яценко переконаний, що такі керівники, на кшталт Лідії Музиченко, які мають на меті власне збагачення, руйнують потужні підприємства, підриваючи економіку країни. Їм нічого не потрібно, окрім набитих грошима власних кишень.

«Якщо прослідкувати всі її шахрайські дії, то повторюється така ж ситуація, як і з «Уманьхлібом». Оборудки пані Музиченко є злочинними і тягнуть за собою кримінальну відповідальність.

Наразі збираю докази по справі підприємства «Уманської автобази». Зроблю все можливе для того, щоб винуватці відповіли за всі шахрайські вчинки перед законом», – наголосив парламентар.

Антон Яценко вважає, що це питання має бути врегульовано на правовому рівні, щоб підприємство «Уманської автобази» повернути людям.

Количество охваченных пол

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.