Гороскоп на 15 лютого

Опубліковано: 15.02.2017

-CsfeFvuvag

Гороскоп на 15 лютого Овен:
Овни сьогодні займуться жвавій інтернет-листуванням. З цього спілкування вам належить багато чого дізнатися. Не виключено, що сьогоднішнє спілкування подарує вам масу нових ідей щодо того, як зміцнити своє фінансове добробут.

Гороскоп на 15 лютого Телець:
Підприємливість Тельців в цей день досягне найвищої межі. Завдяки природній кмітливості вам вдасться дуже вигідно щось продати, зробити обмін або укласти перспективну угоду.

Гороскоп на 15 лютого Близнюки:
Близнюкам в цей день слід категорично відмовитися від прийняття будь-яких остаточних рішень. Сьогодні ви ризикуєте в корені невірно витлумачити все, що вам будуть підказувати розум і серце.

Гороскоп на 15 лютого Рак:
Ракам 15 лютого слід зберігати граничну обережність під час будь-якого роду поїздок. Для вас сьогодні підвищується ризик зіткнутися зі всілякими неприємностями в дорозі або стати жертвою автомобільної аварії.

Гороскоп на 15 лютого Лев:
Левам цей день буде вподобу у всьому, що пов’язано зі сферою почуттів і міжособистісних відносин. Наприклад, ви без особливих зусиль зможете завоювати прихильність і інтерес людини, до якого давно плекали щиру симпатію.

Гороскоп на 15 лютого Діва:
Діви сьогодні будуть схильні до різного роду страхів і сумнівів. Без зволікань обговоріть все, що відбувається у вашій душі, з кимось із близьких, адже перебувати в такому стані вкрай шкідливо для вашого психічного здоров’я.

Гороскоп на 15 лютого Ваги:
Ваги в цей день проявлять невиправдано високий інтерес до життя оточуючих. Всі відомості, які вам сьогодні вдасться «роздобути» про своїх сусідів і друзів, ви поспішите обговорити в ході інтернет-листування.

Гороскоп на 15 лютого Скорпіон:
Скорпіони в цей день будуть планомірно позбавлятися від усього, що себе вичерпало. Ви викинете сміття з хати, видаліть непотрібні комп’ютерні файли, а потім настільки ж радикально позбудетеся від набридливої любовної прихильності.

Гороскоп на 15 лютого Стрілець:
Стрільцям сьогодні буде везти у всьому, що стосується невимушеного спілкування. Обмінявшись всього парою слів з незнайомцем, ви практично в той самий момент знайдете нового друга, який повністю поділяє ваш коло інтересів.

Гороскоп на 15 лютого Козеріг:
Козероги 15 лютого 2017р будуть дуже стримані в прояві своїх особистих симпатій. Навіть якщо якась людина викличе у вашій душі цілу бурю емоцій, ви залишите це при собі і жодним жестом не видасте свої справжні почуття.

Гороскоп на 15 лютого Водолій:
У Водоліїв це неділю пройде в дуже рівною і сприятливій атмосфері. Виконавши все, що вимагають від вас члени сім’ї, ввечері ви обдзвоніть своїх близьких друзів і разом з ними організуєте невелике гуляння.

Гороскоп на 15 лютого Риби:
Рибам сьогодні слід якомога пильніше контролювати слова, сказані на адресу старших родичів. Ваші рідні можуть на довгі роки затаїти образу в душі після того, як ви, самі того не помічаючи, в чомусь їх звинуватите або ненароком дорікнете.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.