ANDREY SHVETS: «Революції не можна спровокувати антиурядовим текстом у соцмережі»

0_7a935_19785bac_L

На 20 лютого збирається черговий псевдо Майдан. І ця «вірусна» новина з закликом з’являється у всіх, кому небайдужа доля України, вона заполонила собою всі соціальні мережі. А найцікавіше, що з дискурсу про загрози українській державності геть викреслені Путін / Кремль / Росія, всім нам нав’язується образ внутрішнього ворога, який, за задумом ідеологів – організаторів цього чергового Майдану, набагато небезпечніший і повинен бути скинутий саме 20 лютого цього року.

 

До речі, цікавий факт, що заклики вийти на Майдан, крім корисних ідіотів, активно тиражуються в тому числі і групами типу: «Російська весна», «Антимайдан» та інша антиукраїнська мразь, що мимоволі еякулірує на словосполучення «русскій мір» і побачивши фотографії Путіна.

 

Ви такі кумедні, зайчата! Звичайно, ви можете збиратися в косяки, табуни, стада і ходити на подібні «революції», розхитувати їх в соціальних мережах, закликати до повалення корумпованого уряду і бити себе патріотичною п’ятою в революційну груди, але в даній політичній і соціальній парадигмі нічого у вас не вийде. І тому є цілком наукове обґрунтування.

 

Справа в тому, що все в житті ритмічно, циклічно і підпорядковане «принципом Маятник», а вже політичні процеси і поготів. Все повинно пройти повний цикл, перш ніж повернеться в вихідну точку. Те ж і з соціальними настроями. І грамотні політтехнологи, які створюють навколо виборців політичну реальність, про це дуже добре знають.

 

Революцію не можна спровокувати гнівним антиурядовим текстом в соціальній мережі. Революція повинна визріти. Перш за все, суспільний гнів повинен досягти свого піку. І тільки після цього, підібравши потрібний момент, грамотна агітація і заклики до революції можуть підштовхнути народні маси до чергового соціального вибуху.

 

А оскільки українська революція Гідності трапилася не так давно і очевидно, що «маятник» соціальних настроїв всього за три роки не встиг пройти свій повний цикл, то про яку революційної доцільності сьогодні може йти мова?

 

Розумні люди переконують нас, що в циклі розвитку масових настроїв всього 4 етапи: бродіння, кристалізація, підйом, спад. Потім неминуче слід новий цикл. Так ось, в момент Революції Гідності українське суспільство перебувало на етапі підйому. Зараз же ми знаходимося між етапами «спад» і «бродіння». Ось вам і вся наука про революції.

 

Але все ж, якщо ви в унісон з російськими «консервами» рвете глотку в несамовитий крик прийти 20-го лютого на Майдан, щоб повалити владу, то займіться чимось більш для себе корисним, наприклад, запишіться на краш-тест або вазектомію.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.