Куди поділись квіти з квіткового павільйону в центрі міста?

Опубліковано: 16.02.2017

Напередодні свят більшість містян хочуть порадувати своїх близьких класичним і приємним подарунком – букетом квітів. Проте в квітковому павільйоні їх не знайти. Чому? Пояснює сайт 04744.info

Між власником павільйону і продавцями давно виник конфлікт. Не дійшовши згоди з питання сплати оренди, квітникарі Умані влітку навіть перекривали рух транспорту у центральній частині міста, біля Будинку культури. З плакатами в руках: «Землю квіткового ринку – квітникарям Умані», «Депутати міської ради станьте на захист своїх виборців» вони блокували пішохідний перехід.

Спочатку квітникарів мало чи не заганяли в цей павільйон, а тоді, коли ми нарешті облаштувалися, новому власнику захотілося більших прибутків, тож, прикриваючись ремонтом, нас просто виселили, не дозволивши навіть поторгувати до весни. А це ж, все таки, сезон» – бідкається продавчиня Наталя.

Проблемне питання намагалися вирішити на засіданні Уманської міської ради, запропонувавши підприємцям нову земельну ділянку, яка знаходиться по вулиці Незалежності (колишня Жовтневої революції) навпроти Уманського агротехнічного коледжу.

20170213 104506

«Хоч трохи й далі від центру, та все ж, більшість продавців погодилася на нову ділянку, – розповідає Інна, флорист з багаторічним досвідом. Однак, в силу різних причин, справа з місця поки що не зрушила. І на черговому засіданні виконавчого комітету Уманської міської ради наше питання розглядатися знову не буде, – підсумувала вона.

А поки що ятки з кущовими трояндами мілкого цвітіння, великі метрові троянди, весняні тюльпани родом з Голандії, екзотичні орхідеї, альстрамерії та хризантеми, напоюють пахощами вестибюль міського будинку культури.

20170213 104020

– Звісно, що оренда дорога, непристосоване приміщення, потенційних клієнтів менше, виторги у порівнянні із минулим роком нижчі. Та все ж краще ніж нічого, – зізнаються продавці.

Та не всі квітникарі переїхали в Будинок культури. Одні, зневірившись у цьому бізнесі, закрили підприємницьку діяльність, інші переорієнтувалися в інші сфери. Хтось почав шукати інші місця для оренди. Як наразі вирішиться дане питання, чи дійдуть вони згоди з власником “насидженого” місяці і чи повернуться квітникарі згодом в спеціально призначений квітковий павільойн в центрі міста – побачимо згодом.

20170213 104048

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.