“Люди Свободи”: в Умані презентували виставку про загиблих на Майдані українців

Опубліковано: 17.02.2017

e9fc5d14e79b81452d16846a71bf5812-500x375

Напередодні Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні в Умані, в державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань» відбулося відкриття виставки “Люди Свободи”.

“Експозиція створена Українським інститутом національної пам’яті. «Люди Свободи» – це розповідь про життя і діяльність двадцяти шести визначних українців, які уособлюють у собі подвиг мільйонів, які своєю працею та боротьбою зробили можливим становлення України як незалежної держави.
Ці люди дуже різні – поети і політики, військові і музиканти, науковці і художники. Їх опір теж був різноманітним – хтось боровся за свободу народу, хтось за свободу творчості, думки, хтось зі зброєю в руках, а хтось – із пензлем.

Завершує експозицію виставки наймолодший герой Небесної Сотні Назар Войтович, який загинув у 18 років і уособлює зв’язок між тим шляхом, який довелося пройти Україні до незалежності, змінами, які відбувалися під час Революції гідності, та майбутнім, яке ще чекає на Україну”, – інформують у прес-службі Уманської міськради.

Експонування виставки в Умані проходитиме до 2 березня 2017 року.

Довідково. День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Джерело: Про все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.