Гороскоп на сьогодні 18 лютого

Опубліковано: 18.02.2017

-CsfeFvuvag

Овен

Сьогодні зосередьтеся на створення інтелектуальних зв’язків з людьми. Спочатку будь-яке спілкування будується за принципом симпатії – антипатії, однак для більш глибоких відносин одних лише симпатій мало, необхідно знайти спільні теми та інтереси. Саме до такого спілкування у сфері логіки, а не почуттів, день і схиляє, закликаючи вас вивести свої відносини з ким-то на новий рівень.

 Телець

Можливі різкі перепади настрою і навіть дивні почуття і бажання. Зате сьогодні відмінний день для кохання і романтики. Почуття обіцяють бути особливо сильними і яскравими, а на перший план вийде не логіка, а інтуїція, яку сміливо можна довіряти.

 Близнюки

Сьогодні ваші емоції то і справа будуть коливатися десь між поняттями «треба» і «хочу». З одного боку, справи, що нагромадилися будуть настійно вимагати зайнятися ними, з іншого ж — вам захочеться відволіктися від рутини і зайнятися чим-небудь цікавим.

 Рак

Сьогодні можливі незаплановані придбання і витрати. Втім, не треба цього боятися — просто потрібно підходити до питання фінансових витрат вдумливо й обачно. Так що покупки, зроблені сьогодні, обернуться дірою у вашому бюджеті. А от користі вони можуть принести чимало.

 Лев

Сьогодні вам неможливою здасться сама думка про те, що можна всидіти в чотирьох стінах. Не важливо, як, і не важливо, куди, — головне зробити якщо і не подорож, то хоча б елементарну прогулянку. А ще краще буде відправитися в який-небудь клуб або на вечірку. Інакше ви можете впасти в безпросвітне зневіру.

 Діва

Невинне, здавалося б, похід за покупками в цей день може обернутися величезною діркою в бюджеті. Якщо ж ви все-таки ризикнете відправитися по магазинах, то вам не заважає взяти з собою кого-небудь міцніше, щоб тримав вас за руки перед прилавком. Зате здорово буде виходити заражати оточуючих своїми ідеями та планами.

 Ваги

Сьогодні перед вами постане необхідність розібратися у своїх фінансах. Бажано не відкладати справи на потім, тому що більш зручного часу не буде ще довго. Корисним для вас буде сісти за стіл і розписати свої плани на найближче майбутнє, звернувши особливу увагу на графу витрат і доходів.

 Скорпіон

Можливо, сьогодні вам захочеться розбуркати оточуючих і захопити їх чим-небудь цікавим. Однак робити цього не рекомендується. По-перше, розгойдати кого-то в цей день буде дуже важко. По-друге, якщо це все-таки вдасться, результат може виявитися зовсім не таким райдужним, як видається вам.

 Стрілець

Протягом дня можливі нові знайомства, укладення контрактів, налагодження або зміцнення ділових зв’язків. Не стримуйте свою тягу до спілкування, і тоді у вас буде шанс домогтися від оточуючих того, до чого ви давно прагнули.

 Козеріг

Коли цілі поставлені і намічений шлях, по якому потрібно рухатися, залишилося проявити сміливість і рішучість і, більше не роздумуючи ні на хвилину, зробити ризикований стрибок вперед. День гарний для конкретних дій і рішучих кроків, не пов’язаних з енергією руйнування.

 Водолій

Сьогодні зірки рекомендують позбутися всього застарілого і непотрібного, щоб воно залишилося в минулому, як на ментальному, так і на матеріальному рівні. Всі думки, слова і вчинки цього дня будуть свого роду настроєм на весь місячний місяць, тому не допускайте негативу в своє життя.

 Риби

Сьогодні не робіть важливих кроків і обмежте спілкування. Шукайте усамітнення і можливості поміркувати. Застосовуйте творчий підхід до роботи. Уникайте конфліктів. Не починайте ніяких нових дій, але активно складайте плани і списки справ.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.