На Черкащині водяться очеретяні коти

Опубліковано: 19.02.2017

“Дзвонив колега із Новоархангельського району сусідньої Кіровоградської області, – розповідає голова товариства мисливців і рибалок Тальнівського району Іван Решетник. – Каже, що тамтешні мисливці вполювали в Кам’янечому очеретяного кота. Тварина чимала – 16 кілограмів. Я серйозно занепокоївся. Нам ще цього не хватало. – Ото люди вигадують історії про чупакабру, а насправді на їхню живність могли напасти очеретяні коти, – каже Решетник. – Кіт же у всяку дірку влізе”.

Головний мисливець Новоархангельського району Володимир Колесник підтверджує слова Решетника.

“Очеретяні коти в нас уже три роки. Цієї зими на полі поблизу Вишнополя вполювали самку вагою 16 кілограмів. Ще раніше били ще одну кішку й котеня розміром із свійського кота. Коти живуть в очеретах. Повністю знищують гнізда фазанів, через що у птиці майже немає шансу вивести потомство”.

На Черкащині водяться очеретяні коти

Володимир Григорович стверджує, що окрім диких котів Новоархангельский район облюбували і вовки.

“Цього року біля села Мартинівки сам бачив зграю в 12 вовків. Ідуть у бік Смоліно. Трапляється, забігають і до вас у район. У 2013 році вбили вовка неподалік від села Зеленьків Тальнівського району. Вони мігрують із півдня – Миколаївської та Кіроградської областей”.

“Старі люди розповідали, що й раніше у Вишнопіль узимку могли забігти вовки, – каже краєзнавець Вадим Мицик. – Жили вони в Кам’янецькому лісі. У селі поширене прізвище Вовк”.

Сільський голова Вишнополя Тетяна Гудзенко про очеретяних котів чи вовків у селі не чула.

Джерело: Вісті Черкащини

 

1 Comment

 • Reply
  Саша Г
  07.12.2020 at 12:49

  Люди дибіли.
  На котів полюють.
  Себе вбивайте, а не котів.

Leave a Reply

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.