В Умані хасид Барзель засипав зливну каналізацію і на її місці звів ціле містечко (відео)

Опубліковано: 20.02.2017

рлорлрло

У місті Умань в районі вулиці Пушкіна, де розташована могила Раббі Нахмана, продовж кількох десятків років відбувається самовільна хаотична забудова комунальних земель. Дійшло до того, що рейдери перегородили дорогу, якою мешканці міста ходили на базар, і встановили огорожу.

Проте розголосу набув інший акт свавілля чужоземців. Хасид Барзель засипав землею зливну каналізацію міста Умань та забудував санітарну зону дерев’яними будинками, призначеними для тимчасового проживання. По периметру розтягнута протипіхотна проволока, на території імпровізованого містечка встановлена охорона, тому ні пройти, ні проїхати попід хасидські забудови неможливо.

Від зручного містка, яким користувалися люди, лишилась вузька доріжка, якою ходити просто небезпечно. Один із депутатів міської ради розповів на сесії, що мешканка сумнозвісного району не втрималася на вузькій доріжці і впала, забилась, закотилась під протипіхотну проволоку і провела годину без свідомості на морозі.

Депутат Черкаської обласної ради Роман Похольчук спільно з депутатом Уманської міської ради Ярославом Кулінєєвим розбиралися в ситуації. Спершу вони хотіли зустрітися із забудовником і отримати хоч якісь пояснення, натомість натрапили на охоронця без документів і представника забудовника, що не представився і не надав жодної вичерпної інформації.

Депутати звернулися до міського голови Олександра Цебрія та піднімали це питання на позачерговій сесії міської ради. Посадовець запевнив, що спільно з Державними службами України різних категорій вже працює над проблемою, яка виникла,  і сам зацікавлений у її вирішенні на користь громади міста Умань.

Лише не зрозуміло, чому чужоземці досі не очистили місце, не повернули місток і не відновили зливну каналізацію, якщо місцева влада робить все можливе для того?

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.