Уманчанин озвучив сучасний популярний мультфільм

Опубліковано: 21.02.2017

621x466-792383a40d51be09ad7e9a1d6915ad17

На каналі “Україна” ведучий інформаційно-розважальної програми Володимир Остапчук поділився своїми враженнями від роботи над мультфільмом, йдеться на сайті 04744.info

СЮЖЕТ

Лелеки приносять дітей … і робили це вони до недавнього часу. Зараз вони доставляють пакунки для інтернет-гіганта Лелечамалеча.com. Молодший – кращий лелека-кур’єр в компанії. Молодшого повинні були підвищити, але ненароком він активує машину з виробництва дітей, яка створює милу і некеровану дівчинку-немовля. Молодший і його подруга Тюльпан, єдина людина на Лелековій Горі, разом з немовлям переживуть дивовижні пригоди, які можуть змінити життя багатьох сімей і відновити справжнє призначення лелек в світі.

«Мультфільм просякнутий слізливо-дитячими моментами, які зачепили навіть мене. Буде цікавий не лише діткам, а і дорослим», — говорить уманчанин.

– Дуже круто, що наші українські студії дубляжу дозволяють дублерам йти на експерименти і адаптувати мультфільми під наш український формат. Переклад “Лелек” у результаті вийшов дуже забавним — родзинку надали колоритні українські слівця і фрази”, — поділився Володимир Остапчук.

Насолоджуйтесь переглядом:

 

Нагадаємо, Володимир Остапчук народився в Умані у 1984 році. Закінчив Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини. За освітою філолог. В УДПУ працював викладачем англ. мови. Потім переїхав до Києва, закінчив школу дикторів, а у 2009 році влаштувався на Перший автомобільний телеканал. Був ведучим каналу Тет, 2+2. Паралельно зі зйомками на ТБ, працював ведучим “Хеппі Ранку” на Хіт ФМ. Наразі веде популярну телепрограму «Ранок з Україною», займається озвучуванням та іншими проектами. Дружина Володимира, – Лена, теж з Умані. За освітою теж філолог. У подружжя підростає донька Емілія.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.