Термінова новина: частина Умані під загрозою лишитися без тепла

Опубліковано: 22.02.2017

1043037

Про це повідомив Уманський міський голова на своїй сторінці у соціальній мережі фейсбук:

“Сьогодні, 22 лютого, ПАТ «Уманьгаз» провів часткове відключення котелень КП «Уманьтеплокомуненерго» від газопостачання.
Під загрозу залишитися без тепла на даний час потрапляють 307 житлових будинків, 5 шкіл та 13 дошкільних закладів. Причина в неузгодженості строків розрахунків НАК «Нафтогаз України», ПАТ «Уманьгаз» та КП «Уманьтеплокомуненерго». Через бюрократичні колізії без тепла залишаться тисячі уманчан.

Терміново зібрав нараду за участю директора КП «Уманьтеплокомуненерго» Юрія Гуртовенка та заступника голови правління ПАТ «Уманьгаз» Марини Татаркіної . За їх інформацією, відключення стало результатом непідписання НАК «Нафтогаз України» актів приймання-передачі природного газу та ненадання номінації на лютий 2017 року. Тобто вирішити на місці цю проблему неможливо.
Мною терміново були направлені листи до Голови Верховної Ради Андрій Парубій, Прем’єр-міністра Volodymyr Groysman, Віце-прем’єр міністра Геннадій Зубко, голови НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва та голови Черкаської ОДА Юрій Ткаченко
Про ситуацію в Умані особисто телефоном повідомив Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману.

Мені незрозуміла позиція керівництва НАК «Нафтогаз України». Ця ситуація призведе не лише до зростання соціальної напруги в місті, а й несе загрозу для життя і здоров’я населення та діяльності підприємств Умані.” – йдеться у повідомленні.

Джерело: Рідний Край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.